Антикорупційні заходи
УВАГА ПРАЦІВНИКАМ ДЕРЖРЕЗЕРВУ!
УВАГА!
Враховуючи вимоги пунктів 12, 13 розділу IV Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження, затвердженого Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 08.12.2017 № 1379 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 січня 2018 р. за № 87/31539), та у зв’язку з відмовою у погодженні (непогодженні) Національним агентством з питань запобігання корупції Антикорупційної програми Державного агентства резерву України на 2021-2023 роки Державне агентство резерву України здійснює повторну оцінку корупційних ризиків.
Запрошуємо представників громадськості та експертів залучитись та надати свої пропозиції щодо ідентифікації корупційних ризиків у діяльності Держрезерву та заходів із їх усунення (зменшення).
Пропозиції просимо надавати з 12 до 31 березня 2021 року на електронну поштову скриньку прес-служби Держрезерву: press@rezerv.gov.ua.
Антикорупційна програма Державного агентства резерву України на 2018-2020 рр.
Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень
Закону України «Про запобігання корупції»
Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» працівниками Держрезерву, підприємств, установ, організацій системи Держрезерву (далі – повідомлення про корупцію) може бути як письмовим, так і усним.
Письмове повідомлення про корупцію може надійти: у скриньку для кореспонденції, на особистому прийомі, через офіційний веб-сайт Держрезерву, електронною поштою, засобами поштового зв’язку.
У разі направлення повідомлення через скриньку для кореспонденції або поштою на конверті слід робити позначку: «Про корупцію».
Для прийому повідомлень про корупцію створено електронну поштову скриньку anticor@rezerv.gov.ua та окрему спеціальну телефонну лінію - (044) 226-22-26.
Режим роботи спеціальної телефонної лінії та подачі повідомлень про корупцію через скриньку для кореспонденції: понеділок – четвер: з 9:00 до 18:00, п’ятниця: з 9:00 до 16:45 з щоденною перервою з 12:45 до 13:30.
На час дії карантинних обмежень режим роботи може бути змінений.
Форма: Повідомлення про корупцію .
УВАГА! Письмові повідомлення про корупцію підлягають розгляду за наявності таких реквізитів:
- прізвища, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада;
- тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена;
- прізвища, ім’я, по батькові, адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).
Звертаємо увагу, що повідомлення, які надходять через електронну поштову скриньку, направляються з підписом автора повідомлення у сканованому вигляді.
Вимоги до анонімних повідомлень про корупцію та порядок їх розгляду визначаються частиною п’ятою статті 53 Закону України «Про запобігання корупції».
Відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» особи, які за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомили про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону, їх близькі особи перебувають під захистом держави.