Новини

Привітання т.в.о. Голови Держрезерву з Новим Роком та Різдвом Христовим

Шановні колеги та працівники системи державного резерву України!

Хочу привітати Вас з прийдешнім 2021 роком та побажати, щоб новий рік став роком великих починань та перемог. Я впевнений, що ми разом з Вами здатні запровадити зміни до системи державного резерву, які в свою чергу зроблять її ....

Підготовка Орієнтовного плану проведення Держрезервом консультацій з громадськістю на 2021 рік

Пропонуємо до 21 грудня 2020 року підготувати пропозиції до Орієнтовного плану проведення Держрезервом консультацій з громадськістю на 2021 рік та подати їх на поштову адресу Держрезерву: 01601, м. Київ, вул. Пушкінська, 28 та на електронну пошту: info@rezerv.gov.ua...

 

Коментар Державного агентства резерву України до новини стосовно розкрадання і незаконного вивезення майна Держрезерву

Опублікованою новиною на офіційному вебсайті Національного антикорупційного бюро України зазначається, що завдяки діям детективів Національного антикорупційного бюро України припинено злочинні дії  з розкрадання насіння соняшника Держрезерву на 2,7 млн грн, вилучено ...

Привітання т.в.о. Голови Держрезерву з нагоди 29-ої річниці створення системи державного резерву України

Шановні колеги! Вітаю Вас із професійним святом, а саме 29-ою річницею створення системи державного резерву України! Хоча цей день ще не позначений в календарі державних професійних свят, проте саме 1 листопада 1991 року розпочалася історія системи державного резерву України...

Повідомлення про виїзну нараду Громадської ради при Державному агентстві резерву України
07 вересня поточного року об 11 годині на території ДП "Охтирський  КХП" заплановано проведення засідання Громадської ради з метою розгляду питання  щодо поновлення повноцінної роботи даного підприємства   ..
До уваги громадськості
За ініціативою Голови Громадської ради при Державному агентстві резерву України 31 серпня 2020 року о 18-00 відбудеться позачергове  дистанційне засідання Громадської ради, на якому заплановано затвердження плану роботи на 2020 рік ..
До уваги представників інститутів громадянського суспільства

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Державному агентстві резерву України відбудуться шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких були внесені інститутами громадянського суспільства, 26 червня 2020 року, за адресою: м. Київ, вулиця Пушкінська, 28 о 15:00 год.

Державне агентство резерву виступає за створення сучасної та ефективної  Громадської ради

Державне агентство резерву України запрошує представників громадських об’єднань та інститутів громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України, стати учасниками установчих зборів Громадської ради при Державному агентстві резерву України.

Невідомі захопили головний офіс Держрезерву

Сьогодні вранці, 02 квітня, невідомі особи в кількості більше 20 осіб без засобів індивідуального захисту увірвалися у приміщення Державного агентства резерву України. В результаті захоплення було понівечено державне майно, оргтехніка, а працівники, можливо, були заражені COVID-19. Державне агентство резерву України вважає це провокацією та спробою представників політичних партій заблокувати роботу Держрезеру.

Держрезерв готовий, у разі потреби, передати продукти харчування обладміністраціям

Державне агентство резерву України готове у разі потреби передати продукти харчування, що зберігаються в Держрезерві, для їх використання. Про це повідомив голова Державного агентства резерву України Ярослав Погорілий.