Новини

Законопроект щодо нових фінансових інструментів допоможе ефективніше управляти матеріальними та стратегічними державними запасами

Законопроект №7055 щодо нових фінансових інструментів не тільки виведе на новий рівень біржовий ринок України, а й допоможе ефективніше управляти матеріальними та стратегічними державними запасами. Про це заявив голова Державного агентства резерву України Вадим Мосійчук на Круглому столі «Чому товарним ринкам потрібні нові фінансові інструменти та як захистити їх учасників», що відбувся в рамках обговорення законопроекту №7055. 

Підсумкові показники ДО та ДП розглянули на Погоджувальній раді

Загальна картина показників роботи підприємств та організацій системи Держрезерву за 2017 рік має дуже позитивний вигляд. Річний план у 70,1 млн. грн.  перевиконано на 30%, тобто фактичне надходження коштів складає 90,4 млн. грн.

Нові пріоритети Держрезерву

На початку року Голова Держрезерву озвучив нові пріоритети й завдання на 2018 у рамках реформування. Підвищення ефективності діяльності та відновлення позитивного іміджу Держрезерву залишаються ключовими для усієї системи. Наступний крок якісного й результативного перезавантаження у відомстві позначили, як «Держрезерв 2.0». 

З прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!
Вітання від Голови Державного агентства резерву України Вадима Мосійчука ..
Підбиваємо підсумки 2017 року

«Підводячи риску, можна сказати, що мета 2017 – підвищення ефективності діяльності та відновлення позитивного іміджу й довіри до Держрезерву, виконана. Новий рік стане наступним кроком якісного й результативного перезавантаження, який ми позначили, як Держрезерв 2.0, – резюмував Голова Держрезерву. – На початку 2018 року будуть озвучені нові пріоритети й завдання у рамках реформування.»

Відбулося підсумкове засідання колегії Держрезерву

Підбиваючи підсумки, Голова Держрезерву подякував усім за наполегливу роботу, за здійснені кроки, які наближають кожне підприємство й організацію до поставлених цілей, і побажав членам колегії у наступному році працювати ще більш ефективно і результативно.

 

За 11 місяців ДО та ДП системи Держрезерву показали стрімку динаміку росту

Показники роботи підприємств та організацій системи були розглянуті на засіданні Погоджувальної ради Держрезерву, яка відбулася 15 грудня 2017 року.

Організації Держрезерву відмовляться від державного фінансування

Процес відмови організацій Держрезерву від державного фінансування їх господарських потреб буде розпочато вже у першому кварталі наступного року. Про такі плани повідомив Голова Державного агентства резерву України Вадим Мосійчук. За його словами, пілотні проекти відмови від бюджетних коштів будуть реалізовані на організаціях складово-холодильного напряму: столичному комбінаті «Прогрес» та  комбінаті «Салют» (м. Дніпро).

Наші серед кращих

Головний бухгалтер ДО Комбінат «Прогрес» Державного агентства резерву України Тетяна  Шпилька  – серед найкращих бухгалтерів України!

ДП «Златодар» запустило сонячну електростанцію

Державне підприємство «Златодар», що входить в систему Держрезерву та знаходиться в м. Золотоноша Черкаської області, запустило сонячну електростанцію. Урочисте відкриття установки та старт її роботи відбулися 8 грудня. Установка складається з 280 модулів загальною потужністю -  7,5 тис. кВт*год в місяць або майже 89 тис. кВт*год  електроенергії на рік. В грошовому еквіваленті це дасть можливість економії  понад 200 тис. грн. на рік. За словами Голови Держрезерву, це один з яскравих і дуже важливих результатів цілого комплексу заходів з енергоефективності, які впроваджуються по усій системі.