Новини

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА!

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Державному агентстві резерву України відбудуться шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких були внесені інститутами громадянського суспільства, 26 червня 2020 року, за адресою: м. Київ, вулиця Пушкінська, 28 о 15:00 год.

Державне агентство резерву виступає за створення сучасної та ефективної  Громадської ради

Державне агентство резерву України запрошує представників громадських об’єднань та інститутів громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України, стати учасниками установчих зборів Громадської ради при Державному агентстві резерву України.

Невідомі захопили головний офіс Держрезерву

Сьогодні вранці, 02 квітня, невідомі особи в кількості більше 20 осіб без засобів індивідуального захисту увірвалися у приміщення Державного агентства резерву України. В результаті захоплення було понівечено державне майно, оргтехніка, а працівники, можливо, були заражені COVID-19. Державне агентство резерву України вважає це провокацією та спробою представників політичних партій заблокувати роботу Держрезеру.

Держрезерв готовий, у разі потреби, передати продукти харчування обладміністраціям

Державне агентство резерву України готове у разі потреби передати продукти харчування, що зберігаються в Держрезерві, для їх використання. Про це повідомив голова Державного агентства резерву України Ярослав Погорілий. 

Держрезерв відвантажив МОЗ майже 10 мільйонів медичних масок

Державне агентство резерву України відвантажило Міністерству охорони здоров’я України 9 млн 980 тис масок медичного призначення. Остання партія була відвантажена 23 березня 2020 року (понеділок). Про це повідомив голова Державного агентства резерву України Ярослав Погорілий. 

Звіт Голови Державного агентства резерву України Ярослава Погорілого за 2019 рік. 

04 березня 2020 року о 15:00 за адресою: м. Київ, вул. Пушкінська, 28 Державне агентство резерву України відбудеться публічний звіт Голови Державного агентства резерву України Ярослава Погорілого за 2019 рік. 

Керівник державної організації Комбінат «Дніпро» (м. Сміла) намагається втриматися на посаді за будь-яку ціну

Колектив державної організації Комбінат «Дніпро» (м. Сміла) став заручником амбіцій та бажання Наталії Матусевич за будь-яку ціну зберегти повний контроль над підприємством та посаду генерального директора.

Ярослав Погорілий: «Ми припиняємо практику корупційних схем»

«Затриманий, у п’ятницю 31 січня, спільно детективами Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) та Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ чиновник Держрезерву розробив схему, яка б нанесла збитків державі більш як на 100 млн. грн.», – повідомив Ярослав Погорілий, голова Державного агентства резерву України.

Чиновника Держрезерву затримано на спробі дати хабар Голові Держрезерву

«Інформація про будь-яку спробу дати мені хабар образу буде передано до Національного антикорупційного бюро України», ­­– наголосив Ярослав Погорілий, голова Державного агентства резерву України.

Проект закону та Модель формування і підтримки мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів в Україні потребують  доопрацювання

«Модель формування і підтримки мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів в Україні та проект закону України «Про мінімальні запаси нафти та нафтопродуктів», які Україна має прийняти в рамках імплементації Директиви Ради Енергетичного Співтовариства 2009/119/ЄС потребують ґрунтовного доопрацювання. Наразі ми проводимо детальний аудит даних проектів документів». ­– Про це заявив голова Державного агентства резерву України Ярослав Погорілий в ході зустрічі із головою Секретаріату Енергетичного  Співтовариства Янезом Копачем.