Новини

Організації Держрезерву відмовляться від державного фінансування

Процес відмови організацій Держрезерву від державного фінансування їх господарських потреб буде розпочато вже у першому кварталі наступного року. Про такі плани повідомив Голова Державного агентства резерву України Вадим Мосійчук. За його словами, пілотні проекти відмови від бюджетних коштів будуть реалізовані на організаціях складово-холодильного напряму: столичному комбінаті «Прогрес» та  комбінаті «Салют» (м. Дніпро).

Наші серед кращих

Головний бухгалтер ДО Комбінат «Прогрес» Державного агентства резерву України Тетяна  Шпилька  – серед найкращих бухгалтерів України!

ДП «Златодар» запустило сонячну електростанцію

Державне підприємство «Златодар», що входить в систему Держрезерву та знаходиться в м. Золотоноша Черкаської області, запустило сонячну електростанцію. Урочисте відкриття установки та старт її роботи відбулися 8 грудня. Установка складається з 280 модулів загальною потужністю -  7,5 тис. кВт*год в місяць або майже 89 тис. кВт*год  електроенергії на рік. В грошовому еквіваленті це дасть можливість економії  понад 200 тис. грн. на рік. За словами Голови Держрезерву, це один з яскравих і дуже важливих результатів цілого комплексу заходів з енергоефективності, які впроваджуються по усій системі.

Голова Держрезерву України Вадим Мосійчук взяв участь у міжнародній конференції «Розвиток товарного біржового ринку»

Протягом трьох днів у практичній площині учасники конференції обговорюватимуть актуальні питання розвитку товарного біржового ринку. У своєму виступі Вадим Мосійчук поділився досвідом запровадження на підприємствах системи держрезерву нових інструментів – ф’ючерсних контрактів з поставкою базового активу.

Енергетичне Співтовариство схвалило модель МЗНН, обрану для України

27 листопада 2017 року Голова Держрезерву України Вадим Мосійчук на 9 Нафтовому форумі Енергетичного Співтовариства у столиці Сербії Белграді презентував модель формування та фінансування мінімальних запасів нафти (МЗНН) в Україні відповідно до Директиви 2009/119/ЕС. Обрана модель МЗНН була підтримана членами Європейського Енергетичного Співтовариства.  Наступним кроком  буде винесення її на розгляд та затвердження Кабінету Міністрів України.

В УкрНДІ «Ресурс» Держрезерву стартував проект по енергоаудиту

Після підписання угоди уже сьогодні розпочалися роботи на ДО «Комбінат «Прогрес». Згодом планується провести обстеження виробничих та адмінбудівель і на інших підприємствах та організаціях системи Держрезерву. «У рамках реформування підприємства та організації активно рухаються у напрямку зменшення енергоспоживання, заміщення газу відновлюваними джерелами енергії, – зазначив Голова Держрезерву Вадим Мосійчук. – Тому проведення енергоаудиту і як наслідок вироблення економічно обґрунтованих заходів по зниженню витрат на паливо- і енергозабезпечення для нас є дуже актуальними».

На захисті інтересів держави

Непроста ситуація, що виникла в результаті проведення аукціону з реалізації матеріальних цінностей державного резерву наприкінці 2016 року, ще й досі крутиться в колесі судової тяганини. Наразі у межах претензійно-позовної роботи Держрезерв судиться із зберігачем зерна ДП «Дунаєвецький КХП» за невиконання наряду на суму близько 60 млн. грн. Усі матеріали по стягненню штрафних санкцій у розмірі 50% за невиконання умов договору передані  до суду.

Питання енергоефективності на часі
23 листопада 2017 року Голова Державного агентства резерву України Вадим Мосійчук взяв участь у  Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості».Для системи Держрезерву питання енергоефективності та відновлюваної енергетики є дуже актуальними. У рамках реформування підприємства та організації активно рухаються у напрямку зменшення енергоспоживання, заміщення газу відновлюваними джерелами енергії тощо.
Вітаємо Директора «Куліндорівського КХП» з високою нагородою!
З нагоди Дня працівників сільського господарства Указом Президента України від 18 листопада 2017 року Генерального директора ДП «Куліндорівський КХП» Володимира Березняка за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, трудові досягнення та багаторічну самовіддану працю нагороджено орденом «За заслуги» II ступеня.