Новини

КРІ : від процесу до результату

У Держрезерві на виконання закону "Про державну службу" запровадили оцінювання діяльності державних службовців за чіткими показниками. Для оцінки ефективності кожного співробітника було розроблено та затверджено  КРІ – конкретні та вимірювані показники, які співробітник має виконати за встановлений період часу. Такій підхід, переконані у відомстві, дозволить розкрити потенціал кожного працівника та забезпечити прозорість державної служби.

Конкурс на зайняття вакантної посади заступника Голови Державного агентства резерву України

Згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2018 року № 229-р оголошується конкурс на зайняття вакантної посади заступника Голови Державного агентства резерву України.

Нові перевірки Держрезерву – чергове цькування  перед прийняттям рішення про підпорядкування  безпосередньо Кабміну

Офіційна позиція Державного агентства резерву України. Держрезерв вкотре перевіряють.  Сьогодні, 17 квітня із самого ранку в центральний офіс та на підприємства «Златодар» (м. Золотоноша) та «Хлібна база №85» (Харківська обл.) завітали слідчі прокуратури м. Києва разом із співробітниками СБУ.

Державні організації Держрезерву заробили 23,096 млн. грн.

Такий підсумок роботи 13 організацій, серед яких  нафтові бази, склади та холодильники, а також  НДІ «Ресурс», у першому кварталі 2018 року. В динаміці в порівнянні з аналогічним періодом минулого року ріст склав 116%. Лідерами серед організацій є столичний комбінат «Прогрес» з обсягом надходжень 8,7 млн. грн., Дніпровський комбінат «Салют» з фінансовим показником понад 5,3 млн. грн. та Смілянський комбінат «Дніпро» з результатом 2,2 млн. грн.

У Держрезерві за підтримки офісу ЄС в Україні розпочато роботу над Законопроектом «Про мінімальні запаси нафти та нафтопродуктів»

16 квітня відбулося чергове засідання Робочої групи, на якому розглянули поточний стан справ з імплементації Директиви 2009/119/ЕС.

 

Держрезерв увійшов у ТОП-5 найбільших компаній з елеваторними потужностями

Держрезерв увійшов у ТОП-5 найбільших компаній України, що управляють елеваторними потужностями. Такі дані рейтингу «ТОП-15 компаній по елеваторним потужностям в Україні 2017», що представив сайт Elevatorist.com. За даними видання, загальний показник об’єму зберігання всіх підприємств, що входять в систему Держрезерву, склав 1 млн. 191 тис. тон, і це п’ята позиція рейтингу.

Зі святом Світлого Христового Воскресіння!

Благополуччя, віри і любові всім вам!

Щиро ваш, Голова Держрезерву України Вадим Мосійчук.

Держрезерв заручився підтримкою Литви в питаннях реформування системи та формування МЗНН

Литва підтримує реформи, які відбуваються в системі Держрезерву України, та готова  надавати технічну та юридичну підтримку, консультувати в надважливих для України та Держрезерву питаннях імплементації Директиви 2009/119/ЄС. Такий результат офіційного візиту делегації Литовської Республіки на чолі з міністром енергетики Жігімантасом Вачунасом до Держрезерву України. Про це після зустрічі повідомив Голова Державного агентства резерву України Вадим Мосійчук. 

2018 рік - рік реалізації в Україні правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

2018 рік в Україні проголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”. Дане рішення затверджено відповідним Указом Президента України та розпорядженням Кабінету Міністрів України. На виконання даних нормативних актів, та з метою сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав у різних сферах життя, Державне агентство резерву України також долучається до даної ініціативи та розпочинає роботу у даному напрямку. 

Аналіз звітів по внутрішньому аудиту  вивів Держрезерв у четвірку кращих

За результатами аналізу, проведеного  Міністерством фінансів України за 2017 рік, Держрезерв увійшов у четвірку відомств, до яких відсутні будь які зауваження щодо подання та наповнення  «Звіту про результати діяльності підрозділу внутрішнього аудиту».  Мінфіном було проаналізовано діяльність у цьому напрямку 18 міністерств, 46 інших ЦОВВ та 25 ОДА.