Новини

Голова Держрезерву взяв участь у нафтовому форумі  Black Sea Petroleum trading 2018

18-19 червня на форумі Black Sea Petroleum trading 2018, присвяченому морському трейдингу нафти, нафтопродуктів та скрапленого газу, Голова Держрезерву Вадим Мосійчук презентував стан справ по створенню мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів в Україні та  діяльність однієї з передових нафтобаз в системі Держрезерву – державної організації «Зірка».

Хлібна база №85 прийняла  перше зерно нового врожаю

Одне з підприємств Держрезерву ДП «Хлібна база №85», що знаходиться на Харківщині, прийняло на зберігання перші 42 тонни зерна нового врожаю 2018 року. Про це повідомив директор ДП «Хлібна база №85» Олександр Марчук. За його словами, це перша партія із запланованих на новий маркетинговий сезон 65  тис. тонн.  

Переймаємо досвід

В рамках плану по переходу з ДО в ДП члени Робочої групи Комбінату «Дніпро», м.Сміла, відвідали виставку «CHINA HOMELIFE MACHINEX SHOW Poland 2018» в Республіці Польща, що пройшла у м.Варшава з 6 по 8 червня 2018 року.

Держрезерв у 2018 році планує вийти на рекордні суми поповнення запасів

Державне агентство резерву України в 2018 році має намір збільшити обсяги закупівлі матеріальних цінностей для поповнення і освіження запасів на 88% - до 980 млн. грн. Такі закупівлі заплановано здійснити за рахунок власних ресурсів - без фінансування із загального фонду державного бюджету. Номенклатура матеріальних цінностей містить 33 найменування, зокрема нафтопродукти, продовольчу і промислові групи.

Держрезерв розпочав прийом зерна нового врожаю

Одне з найкращих підприємств Держрезерву ДП «Куліндорівський КХП» розпочало новий маркетинговий рік. Стартував прийом ячменю нового врожаю 2018 року. В той же час Держрезервом найближчим часом будуть оголошенні нові тендери на закупівлю зерна пшениці 2 і 3 класу нового врожаю 2018 року по усіх 10 агропідприємствах системи Держрезерву для закладання в обсязі до 40 тис. тонн.

Виїзна нарада по агронапряму на ДП «Златодар»

Важливі питання готовності до початку нового маркетингового року обговорили керівники агропідприємств Держрезерву спільно з Головою відомства та представниками місцевої влади на виїзній нараді, яка відбулася 8 червня на ДП Златодар, м. Золотоноша.

Держрезерв запрошує на стажування

Запрошуємо на стажування студентів старших курсів та випускників вищих навчальних закладів України фінансово-економічного, юридичного спрямування для набуття практичного досвіду роботи.

Законність на боці державних інтересів:  Верховний суд України виніс ще одне рішення на користь Держрезерву

Верховний суд України у позові ТОВ «Агропромисловий союз Харківщини» до ДП «Хлібна база № 85», що входить до єдиної системи держрезерву,  виніс рішення на користь Держрезерву, чим вкотре підтвердив свою фаховість, законність у відстоюванні державницьких інтересів.

Делегація Держрезерву відвідала Литовську Республіку

В рамках візиту до Литви делегація Держрезерву відвідала компанію «Клайпедос нафта», яка має наймодернізованіші нафтові термінали в Європі в Клайпедському порту.

Голова Держрезерву взяв участь у форумі «Congress ULPGA 2018»

На щорічному форумі скрапленого газу «Congress ULPGA 2018» Вадим Мосійчук у своєму виступі розповів про виконання міжнародних зобов'язань України по створенню мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів відповідно до Директиви 2009/119/ЄС. Особливу увагу очільник відомства акцентував на роботі над відповідним законопроектом згідно Постанови КМУ №1106, що здійснює Держрезерв спільно із експертами.