ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА!

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА!

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Державному агентстві резерву України відбудуться шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких були внесені інститутами громадянського суспільства, 26 червня 2020 року, за адресою: м. Київ, вулиця Пушкінська, 28 о 15:00 год.

Початок реєстрації учасників о 14:30 год.

Дозвіл на вхід до приміщення Державного агентства резерву України можливий тільки за наявності документа, що засвідчує особу, та засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок. Дозвіл на вхід буде обмежений після 15:00.

Список кандидатів до складу Громадської ради при Державному агентстві резерву України, які можуть брати участь в установчих зборах:

  1. Арбатов Ігор Валерійович, делегований представник Благодійної організації «Благодійний фонд «Агенція розвитку майбутнього»»,
  2. Беклеміщев Сергій Олегович, делегований представник Громадської організації «Миротворець Запоріжжя»,
  3. Бизов Сергій Сергійович, делегований представник Громадської організації «Центр політико-правової освіти»,
  4. Войтюк Олександр Вячеславович, делегований представник Всеукраїнської громадської організації ГО «Суспільний захист громадян»,
  5. Воронцов Богдан Володимирович, делегований представник Всеукраїнської громадської організації «Міжнародний антикримінальний альянс»,
  6. Дунаєв Ігор Володимирович, делегований представник Громадської спілки «Слобожанські стратегії»,
  7. Камишна Олена Миколаївна, делегований представник Громадської організації «Бюро приватних виконавців «Альтернатива»,
  8. Карнаухова Марія Дмитрівна, делегований представник Громадської організації «Київське міське об’єднання організацій багатодітних»,
  9. Козиренко Микита Валерійович, делегований представник Всеукраїнської асоціації «Експортери та імпортери м’ясної та молочної продукції»;
  10. Косенко Володимир Анатолійович, делегований представник Громадської організації «Союз працівників сфери безпеки»,
  11. Малий Ярослав Олегович, делегований представник Громадської організації «Україна - країна майбутнього»,
  12. Манойло Яна Володимирівна, делегований представник Громадської організації «Волонтерський центр «Єдність»,
  13. Мороз Володимир Васильович, делегований представник Громадської організації «Цифрова агенція е - Екологія»,
  14. Рибакова Олена Сергіївна, делегований представник Громадської спілки «Міжнародна морська асоціація»,
  15. Соболевський Ігор Валентинович, делегований представник Громадської організації «Інтегріті ЮА»,
  16. Шепетько Роман Іванович, делегований представник Громадської організації «Інститут розвитку економіки і фінансів»,
  17. Янюк Василь Юрійович, делегований представник Громадської організації «Черкаський союз учасників АТО».

 

Список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах.