В ДП «Куліндорівський КХП» триває активна заготівля зерна

В ДП «Куліндорівський КХП» триває активна заготівля зерна

Про це повідомив генеральний директор ДП «Куліндорівський КХП» Володимир Березняк.Не дивлячись на завершення збору врожаю на півдні України, зокрема й в Одеській області, комбінат продовжує заготівлю, отримуючи вагонами зерно на зберігання з інших областей України. 

За його словами, в такому ж активному темпі підприємство продовжуватиме й далі заготівельний сезон.

«Прийом зерна на підприємство триває. Зараз активно заповнюємо свої потужності ранніми зерновими, в тому числі й з інших областей. «Куліндорівський КХП» постійно контактує з великими зернотрейдерами та компаніями, з якими співпрацювали впродовж багатьох років, а також намагаємось розширювати горизонти нашої співпраці з новими сільгоспвиробниками. Цьогоріч мали не найкращі погодні умови, однак, не дивлячись на це, прийняли доволі великий об‘єм зерна. Далі плануємо працювати в цьому напрямку для максимального заповнення ємностей елеватора», - наголосив Володимир Березняк.

Нагадаємо, Держрезерв входить у трійку найбільших власників зерносховищ в Україні. Агарний напрям системи формують 10 активних підприємств потужністю більше 1 млн. тон. На базі кожного підприємства Держрезерву працюють сертифіковані лабораторії, оснащені сучасним обладнанням, що допомагають визначати та контролювати якість матеріальних цінностей на всіх етапах. За результатами 2016/2017 маркетингового року лідерами по прийманню зернових стали ДП «Куліндорівський КХП» (м. Одеса), ДП «Златодар» (м. Золотоноша) та ДП «Хлібна база №85» (Харківська обл.).

«ДП «Куліндорівський КХП» відкрите до співпраці. Ми готові не лише приймати на зберігання зернові, а й переробляти їх на комбікорм та борошно. Про високу якість нашої продукції знають не лише в Україні, а й далеко за її межами. Своїм клієнтам готові запропонувати оновлені переробні потужності та зберігальні ємності. Ми активно працюємо, постійно модернізуємось і готові реагувати на виклики ринку», - зауважив генеральний директор ДП «Куліндорівський КХП».