Урядові нагороди з нагоди Дня Держрезерву

 Урядові нагороди з нагоди Дня Держрезерву

З нагоди 27 річниці з дня заснування Державного агентства резерву України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку системи Держрезерву, сумлінну працю та високий професіоналізм кращі працівники відомства були відзначені Почесними грамотами Кабінет Міністрів України. Голова Держрезерву вручив почесні нагороди Сущук  Тетяні  Іванівні, начальнику Управління правового забезпечення, та Кохан  Ларисі  Петрівні, завідувачу режимно-секретного сектору.

Тетяна Сущук з 2008 року працює в апараті Державного агентства резерву України, пройшовши шлях від головного спеціаліста до начальника юридичної служби. За 10 років бездоганної роботи в системі держрезерву Тетяна Іванівна проявила високий професіоналізм та практичний досвід роботи у сфері права, організаторські здібності, особисті ділові якості. Кожне позитивне  судове рішення є результатом колосальної роботи юридичної служби під її керівництвом. Колеги відгукуються про пані Тетяну, як про порядну, комунікабельну, наполегливу в роботі, неконфліктну,  доброзичливу, чуйну людину. У 2008 році була нагороджена Почесною грамотою Держкомрезерву.

Лариса Кохан в Державному агентстві резерву України пройшла шлях від спеціаліста до керівника режимно-секретної служби. 14 років бездоганної роботи в системі державного матеріального резерву Лариса Петрівна  присвятила забезпеченню реалізації державної політики у сфері державної таємниці. Високий професіоналізм, аналітичні здібності, широкий світогляд, бажання самовдосконалюватися, вміння працювати з людьми та почуття відповідальності дозволили Ларисі Кохан стати незамінною працівницею Держрезерву,  яка користується заслуженою повагою керівництва та колег. За вагомий особистий внесок у розвиток системи держрезерву пані Лариса має чимало відомчих відзнак: у 2006 році нагороджена Почесною грамотою Держкомрезерву; у 2007 році нагороджена нагрудним знаком «Знак пошани Держкомрезерву України»; у 2008 році нагороджена нагрудним знаком «Почесний працівник Держрезерву України». 

Щиро вітаємо наших колег із високими нагородами! Бажаємо наснаги, енергії для подальших успіхів у професійній діяльності та здійснення усіх творчих задумів!