Комбінат «Прогрес» отримав  грантову допомогу обладнанням на суму  майже 200 тис. євро

Комбінат «Прогрес» отримав  грантову допомогу обладнанням на суму  майже 200 тис. євро

Комбінат Держрезерву «Прогрес» отримав у якості гранту два сучасні компресорні агрегати GEA Grasso V 1400T та випарний конденсатор BAC VCL 111-L загальною вартістю майже 200 000 євро. Поставка обладнання, яке буде використане для технічного переоснащення холодильної установки промислового холодильника Комбінату, здійснена у рамках співпраці з Агентством ООН з питань промислового розвитку (UNIDO) та за підтримки Глобального Екологічного Фонду (GEF).  Про це повідомив Генеральний директор комбінату Сергій Рубан.

За його словами, цей проект є унікальним не лише для комбінату як державної структури, а й у межах всієї України. Такий проект переоснащення холодильного обладнання для підприємства державного підпорядкування за допомогою грантової допомоги у нас в країні проходить вперше. Найближчим часом розпочнеться процедура монтажу обладнання.

«Обладнання – за рахунок грантодавця, а роботи з монтажу та налагоджування, закупівля іншого обладнання для модернізації системи холодопостачання відбувається за рахунок коштів комбінату, - зазначив генеральний директор «Прогресу». -   Монтажні роботи плануємо розпочати у жовтні 2018 року. А до кінця року - ввести в експлуатацію повністю модернізований компресорний цех та конденсаторне відділення».

Сергій Рубан також наголосив, що усі заходи по заміні обладнання спрямовані в першу чергу на енергозбереження та енергоефективність підприємства. Модернізація застарілої системи холодозабезпечення комбінату до 6 разів скоротить кількість холодильного агенту та витрати на енергоносії. Сучасне обладнання та висока ступінь автоматизації дозволить  оптимізувати виробничій процес, скоротити  виробничо-експлуатаційні  видатки, зробити роботу комбінату ще більш безпечною.