Держрезерв за перше півріччя 2018 вкотре показав високі результати

Держрезерв за перше півріччя 2018 вкотре показав високі результати

За інформацією фінансового управління підприємства та організації системи Держрезерву за перше півріччя 2018 року отримали чистий дохід у розмірі 260 млн. грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року це на  27 % більше. Зауважимо, що за півроку до держбюджету уже сплачено податків у розмірі 56 млн. грн., в той час, як на фінансування усієї системи Держрезерву з держбюджету на 2018 рік виділено 125 млн. грн.

У розрізі напрямків діяльності склади та холодильники отримали чистий дохід  у розмірі 41 млн. грн. ( у минулому році ця цифра складала 33 млн. грн.), нафтові комбінати – 11 млн. грн ( аналогічний період минулого року – 9 млн. грн.), елеватори та КХП – 208 млн. грн ( в минулому році – 163 млн. грн) .

Найбільша частина зароблених коштів, за мінусом витрат на комунальні, сплату податків та зарплатню, витрачається на оновлення та покращення основних фондів. За звітний період  сума витрачена на модернізацію склала 19 млн. грн., але основні заходи на впровадження енергозберігаючих та економічно ефективних технологій заплановано на 3-4 квартал 2018 року.

За цей час було відремонтовано покрівлі дахів та збільшено складські площі для залучення нових клієнтів. По комбінатах-холодильниках модернізовано промислові холодильники,   встановлено сучасне обладнання. По нафтовому напрямку проведено діагностику резервуарів,  обстежено залізничні колії та під’їзди, реконструйовано автоналиви для збільшення пропускної спроможності. До нового маркетингового року елеватори системи Держрезерву модернізували оснащення млинів, пробовідбірники зерна, закупили транспортерні стрічки тощо.

Також на підприємствах та організаціях модернізовано систему відео спостереження та переведено освітлення території і більшості приміщень на світлодіодні енергозберігаючі прилади.