Держрезерв увійшов у ТОП-5 найбільших компаній з елеваторними потужностями

Держрезерв увійшов у ТОП-5 найбільших компаній з елеваторними потужностями

Держрезерв увійшов у ТОП-5 найбільших компаній України, що управляють елеваторними потужностями. Такі дані рейтингу «ТОП-15 компаній по елеваторним потужностям в Україні 2017», що представив сайт Elevatorist.com. За даними видання, загальний показник об’єму зберігання всіх підприємств, що входять в систему Держрезерву, склав 1 млн. 191 тис. тон, і це п’ята позиція рейтингу.

«Аграрний напрям Держрезерву – один з найактивніших у системі. Наші підприємства ось вже кілька років поспіль постійно збільшують свої обсяги зберігання, залучаючи нових контрагентів.  Держрезерв відкритий до співпраці, ми готові скласти гідну конкуренцію приватним структурам, адже чималі кошти вкладаємо у розвиток та модернізацію своїх елеваторів», - наголосив Голова Держрезерву Вадим Мосійчук.

За його словами, майже усі  аграрні потужності показують позитивну динаміку нарощення своїх об’ємів зберігання. Лідерами серед підприємств системи, за даними поточного маркетингового сезону, є Охтирський КХП, показник обсягу зерна на зберіганні якого сягнув позначки більше 98 тис. тон, Золотоніське підприємство «Златодар» з показником у понад 90 тис. тон прийнятого на зберігання зерна та Чортківський КХП, що станом на лютий місяць поточного року прийняв на зберігання майже 73 тис. тон зерна. З дещо меншими показниками, але зі стабільно позитивною динамікою працюють, на разі, Куліндорівський КХП (68 770 тис. тон), Хлібна база №85 (майже 45,5 тис тон) та Хлібна база №76 (майже 42 тис. тон).

Нагадаємо, аграрний актив системи Держрезерву формують 10 підприємств. За підсумками роботи у 2017 році  сукупний обсяг прибутку всіх аграрних підприємств  системи склав 12,5 млн. грн.