Держрезерв України до нового маркетингового року 2017-2018 повністю готовий

Держрезерв України до нового маркетингового року 2017-2018  повністю готовий

Уже з 1 липня підприємства структури Держрезерву розпочнуть прийом зернових. В Україні нараховується більше тисячі зерносховищ загальною ємністю близько 45 млн. тонн.  Дані різних експертних досліджень та рейтингів свідчать, що Держрезерв входить у трійку найбільших власників зерносховищ. Агарний напрям системи Держрезерву формують 10 активних підприємств потужністю більше 1 млн. тонн.

Управління такими потужностями потребує виключно виваженого та професійного підходу з використанням найкращих світових практик.

«Держрезерв відкритий до співпраці з новими компаніями аграрного сектору, бізнес партнерами та міжнародними інвесторами. Щодня своєю роботою  доводимо – система працює, реформується, розвивається, і готова реагувати на виклики ринку. За останні два з половиною роки ми кардинально змінили ситуацію. Із закритої корумпованої системи перетворились сьогодні на відкриту ефективну структуру з професійним європейським підходом до бізнес-процесів», – наголошує Голова Держрезерву України Вадим Мосійчук.

Сьогодні Держрезерв пропонує свої послуги з приймання, очищення, зберігання, сушіння та відвантаження ранніх та пізніх зернових; виробництво борошна та комбікормів, послуги з переробки зерна, жита.

Розуміння ринку, бажання його не лише розвивати, а деякою мірою й задавати тренди, сформували й низку конкурентних переваг:

  • Держрезерв – ефективна система із високим рівнем управління та вдосконаленими бізнес-процесами. Започаткування міцної платформи кооперації із кращими європейськими практиками та залученням до цього іноземних експертів дозволяє будувати надійні та довірливі відносини із українським бізнесом.
  • Послуги виключно найвищої якості з державними гарантіями збереження матеріальних цінностей поклажодавців. На базі кожного підприємства Держрезерву працюють сертифіковані лабораторії, оснащені сучасним обладнанням, що допомагають визначати та контролювати якість матеріальних цінностей на всіх етапах. Нам довірять свої цінності найбільші зернотрейдери та інші учасник ринку.
  • На підприємствах постійно проводяться модернізаційні та покращувальні заходи, в експлуатацію вводяться нові, відреставровані та модернізовані потужності.
  • Багаторічний досвід діяльності по зберіганню цінностей державного матеріального резерву та надання ідентичних та додаткових послуг на комерційній основі.
  • Конкурентна цінова політика. Оптимальне співвідношення ціна/якість.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  • Географія присутності підприємств – вся територія України.
  • Зручне транспортне сполучення й наближеність до основних портів та транспортної інфраструктури.
  • Гарантії безпеки. Всі без виключення підприємства оснащенні сучасними автоматизованими засобами моніторингу, безпеки та охорони. Чітке дотримання одного з головних правил: жодних усушок, утрусок і т.д. Скільки заклали на зберігання – стільки й відвантажили власникові.

«Підприємства системи – повноправні гравці ринку з конкурентними умовами та пропозиціями, – зауважує Вадим Мосійчук, – Нам є що запропонувати ринку. Окрім послуг прийому/зберігання/переробки зерна, ми маємо мукомельні потужності, свою продукцію експортуємо закордон. В арсеналі системи Держрезерву є також складські та холодильні приміщення, а також об’єкти для зберігання нафтопродуктів. Тому запрошуємо всіх до співпраці!».

Довідково

На сьогодні у системі Держрезерву 10 активних підприємств аграрного напряму серед яких 4 елеватори, 6 млинів, 3 комбікормові цехи та 1 круп‘яний.

У 2016 році ці  підприємства отримали 10,6 млн. грн. чистого прибутку, це у два рази більше ніж у 2015 році (Чистий фінансовий результат 2015 р. – 5,4 млн. грн.). У 2016/2017 маркетинговому році було прийнято зернових більше півмільйона тонн, це на 30% перевищує показник за аналогічний період минулого року. За 4 місяці 2017 року чистий прибуток становить 2,8 млн. грн.

Виробничі потужності підприємств Державного агентства резерву України аграрного напряму

КХП

1.Кіровоградський

2.Куліндорівський

3.Златодар

4.Охтирський

5.Стрийський

6.Чортківський

Держрезерв_від пострадянського минулого..

Елеватори

1.Хлібна база №73

2.Хлібна база № 76

3.Хлібна база № 77

4.Хлібна база № 85

Держрезерв_від пострадянського минулого..2222