Держрезерв приймав французьку делегацію

Держрезерв приймав французьку делегацію

12 лютого відбулася офіційна зустріч Голови Держрезерву України Вадима Мосійчука із французькою делегацією, у складі представників групи компаній «Сожам»,  «Груп Карре», «Юнеаль», «Норд Сереаль», «Сеналія», «Ін віво». Мета зустрічі – обмін досвідом у сфері зернозберігання, зернотрейдингу та портової перевалки, налагодження бізнес-контактів та партнерства.

Ініціатором виступила компанія «Сожам», яка є лідером серед виробників та постачальників технологій і засобів інсектицидної обробки зернових у Франції, і успішно розвивається на ринку України. Уже два роки «Сожам» успішно співпрацює із Держрезервом. З 2016 року обладнання небулізації зерна від шкідників із застосуванням інсектицидів встановлено на усіх агропідприємствах Держрезерву. Раніше у рамках співпраці із «Сожамом» директори КХП Держрезерву мали можливість побувати у Франції та ознайомитися з європейськими стандартами та виробничими процесами елеваторів.

Під час зустрічі Вадим Мосійчук презентував основні напрями діяльності Держрезерву на сьогодні, а також детально зупинився на діючих проектах із залученням іноземних партнерів. Модернізація й активне інвестування є пріоритетами у роботі державних підприємств та організацій Держрезерву.  

Французькі колеги найближчим часом планують відвідати деякі агропідприємства Держрезерву та обговорити можливості подальшої співпраці.