Держрезерв із новим очільником

Погорілого Ярослава Андрійовича за результатами конкурсу призначено головою Державного агентства резерву України.

Конкурс на посаду голови Державного агентства резерву був оголошений Кабінетом Міністрів у вересні цього року. У фінал конкурсу вийшли четверо кандидатів. На засіданні Уряду було підтримано Ярослава Погорілого.

Під час зустрічі з колективом новопризначений Голова наголосив, що має чітке бачення стратегії розвитку системи Держрезерву, яке базується на кращих світових практиках. За словами нового очільника необхідно привести структуру та методи роботи Державного агентства резерву у відповідність з європейськими стандартами, налагодити співпрацю з міжнародними інституціями та організаціями.

Довідково

Ярослав Погорілий закінчив економічний факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка, здобувши ступінь магістра економіки за спеціальністю «Економічна кібернетика». Наразі дистанційно здобуває ступень МВА у The Wharton School at the University of Pennsylvania (Філадельфія, США). До призначення на посаду Голови Держрезерву Ярослав Погорілий працював директором департаменту із стратегічного розвитку в СП Полтавська газонафтова компанія.