Державні організації та підприємства Держрезерву зароблені кошти вкладають у модернізацію

Державні організації та підприємства Держрезерву  зароблені кошти вкладають у модернізацію

Необхідність модернізації  підприємств та організацій Держрезерву обумовлена впливом низки зовнішніх і внутрішніх чинників. Щоб успішно конкурувати на ринку та співпрацювати на рівних з приватними компаніями, потрібно  застосовувати  новітні технології та модернізувати матеріально-технічну базу.

Це добре усвідомлюють керівники підприємств та організацій структури Держрезерву, які у першому кварталі відзвітували про здійснені заходи по модернізації та плани на наступний період. В загальному на модернізацію виділяється понад 10 млн. грн у квартал.

Серед здійснених кроків – проведення поточних та капітальних ремонтів, заходи по енергозбереженню, що уже дали результати – зменшилося споживання електроенергії  на 30%; оновлення системи  пожежної безпеки, реконструкція холодильних камер, модернізація зерносушарок тощо.

Якщо ж говорити по кожному підприємству окремо, то за перший квартал на ДО «Комбінат Айстра» частково перейшли на твердопаливні котли (передбачається економія в розрахунках за теплову енергію в 4 Кв) та ввели в обіг додаткові ємності для зберігання рідин.

На ДО «Комбінат Зірка» здійснили реконструкцію та модернізацію системи уловлювання парів нафтопродуктів, підготували трубопроводи до приймання нафтопродуктів з танкерів.

На ДП «Куліндорівський КХП» ввели в дію вертикальний насос на лінії зволожування зерна, модернізували автоматику карусельної установки з фасування борошна в мішок (перша черга).

29984068283_4803291e7a_b

На ДП «Охтирський комбінат хлібопродуктів» було придбано сепаратор БСХ-100 для покращення якості зерна при очистці, термоприлад (термометрія) для елеватора для визначення вологості стану зернових культур.

На ДО «Комбінат Дніпро» було встановлено системи контролю доступу для відстеження переміщення по території,  прискорення пропускної процедури та скорочення  витрат на утримання  персоналу відомчої воєнізованої охорони.

ДО «Комбінат Прогрес» та  ДО «Комбінат Салют» здійснили капітальний ремонт холодильних камер тощо.

IMG_5279

За словами Голови Держрезерву Вадима Мосійчука, модернізація –  одне із пріоритетних завдань державного резерву у переході усієї системи на європейський рівень та створенні Агро та Нафтохолдингів, робота над якими триває. Важливе значення для прискорення модернізації підприємств та організації має здійснення заходів, спрямованих на залучення інвестицій.