Держагентство резерву України  приймало делегацію з Китайської Народної Республіки

Держагентство резерву України  приймало делегацію  з Китайської Народної Республіки

13 вересня Держрезерв із офіційним візитом відвідала делегація представників  Китайської Народної Республіки на чолі із заступницею Голови комітету провінції Хенань Народної політичної консультативної ради Китаю Чжоу Чуньян.

Гостей зустріли Голова Держрезерву Вадим Мосійчук, представники центрального офісу агентства, а також директор ДП «Златодар». У складі китайської делегації також були заступник генерального директора Управління закордонних справ Китаю провінції Хенань Лю Джинфенг, Голова Муніципального комітету міста Сюйчан Лю Бaoксін, а також представники муніципалітету провінції Хенань.

Візит відбувся в рамках домовленостей про співробітництво в галузі торгівлі та логістики, розвитку інвестиційної інфраструктури, стратегічних домовленостей в плані економічної, торгової та інноваційної співпраці між Україною та Китайською Народною Республікою.

«Держрезерв став першою державною офіційною структурою, яка розпочала активні кроки в напрямку експорту товарів з України, – зазначив  Вадим Мосійчук. – Держрезерв є ідеальною точкою входу інвестицій в Україну та відкритий до співпраці по агро- та нафтовому напрямках, у використанні в якості логістичних центрів складів та холодильників Держрезерву».

Сторони обговорили шляхи налагодження ефективної співпраці й подальшого розширення робочих контактів для зміцнення існуючих дружніх відносин і ділового співробітництва.

Нагадаємо, що у 2017 році делегація Держрезерву відвідала місто  Чженчжоу провінції Хенань, так як КНР висловила зацікавленість у поставках українських товарів  та включенні України до Нового Шовкового шляху. Як було зауважено, підприємства Держрезерву, маючи великі зберігальні та виробничі потужності,  готові стати логістичними центрами цього проекту на території нашої країни. Результатом тодішньої зустрічі став підписаний обома сторонами протокол по наміри. Домовленості, що передбачені цим документом, вже активно виконуються.