На ДО «Комбінат Троянда» відкрито митний склад   

На ДО «Комбінат Троянда»  відкрито митний склад    

На сьогодні митні склади  ДО «Комбінат Троянда» Держрезерву площею більше 3500 кв. м.  відкрито та внесено до єдиної бази митних складів ДФС. Більше того, у вересні уже підписано перший договір та залучено до співпраці українську компанію, яка імпортує товари з КНР. Митні склади комбінату запрацювали, прийнято перші чотири контейнери та вивантажено товар на митний склад. 

Запуску цього проекту передував ретельний моніторинг ринку Стрийського, Жидачівського, Миколаївського та Сколівського районів на наявність митних складів, які обслуговуються митним постом Стрий. Для розвитку комбінату, збільшення завантаженості та надходжень коштів до спеціального фонду комбінату працівники доклали максимум зусиль для швидкої реалізації проекту: пройшли всі необхідні перевірки та отримали довідку Держпродспоживслужби України на відповідність встановленим нормам складських приміщень згідно законодавства.

Усі кошти, отримані від цього проекту, будуть спрямовуватися на подальший розвиток комбінату, його модернізацію оновлення основних фондів та реалізацію нових не менш цікавих та ефективних проектів.