Об’єктові навчання з цивільного захисту

Керівники підприємств та організацій Держрезерву посилену увагу приділяють питанням підготовки працівників, зокрема керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, що визначає в цілому готовність об’єктів до дій у найбільш імовірних надзвичайних ситуаціях. Навчання у надзвичайних ситуаціях здійснюється безпосередньо на підприємстві, в установі та в організації згідно з програмами підготовки працівників до дій у надзвичайних ситуаціях, а також під час проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту

Так, вкінці травня 2019 року на Комбінаті «Салют» були проведені спеціальні об’єктові навчання з цивільного захисту із залученням особового складу і техніки ДПРЧ №18, та у якості посередників і спостерігачів – представників ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Тема навчання «Дії керівного складу, формувань ЦЗ, працюючого персоналу при проведенні аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт у разі аварії з викидом небезпечної хімічної речовини – аміаку». Було відпрацьовано злагодженість дій особового складу ДПРЧ та співробітників відділу охорони та пожежної безпеки.

По закінченню керівник навчання, директор ДП «Комбінат «Салют» Сергій Дубинський, провів спільну нараду, на якій обговорили недоліки, виявлені під час відпрацювання практичних дій, та заходи по їх усуненню.