Фінансовий результат ДО «Комбінат «Салют» 

Фінансовий результат ДО «Комбінат «Салют» 

Надходження у сумі понад 5,2 млн. грн. – такий результат роботи ДО «Комбінат «Салют», що входить в систему Держрезерву України та знаходиться в м. Дніпро,  у 1 кварталі 2018 року. Про це під час підсумкової квартальної погоджувальної ради повідомив генеральний директор ДО «Комбінат «Салют» Сергій Дубинський. Такий показник фінансово-господарської діяльності комбінату, за його словами, майже на 20% перевершив плановий результат та показник аналогічного періоду минулого року. Окрім того, це найкращий результат серед усіх підприємств, що входять в систему Держрезерву.

«У першому кварталі поточного року комбінат працював у багатьох напрямках. Ми активно залучали нових контрагентів, закінчили чимало модернізаційних  процесів, активно готували документи для переходу організації у статус підприємства та подальшої відмови від бюджетного фінансування наших господарських потреб», - пояснив отриманий результат Сергій Дубинський.

Разом з тим, він наголосив, що така активна діяльність у напрямку покращення фінансових показників за досить короткий період дала можливість з дотаційної організації стати одним з найефективніших підприємств системи. Більш того, це дало можливість  й більше сплачувати податків. Так, впродовж звітного періоду комбінат сплатив понад 460 тис. грн. податків, при цьому, обсяг коштів, що надійшли на рахунки організації з державного бюджету, склали 422 тис. грн.

«Такий стан справ вкотре довів, що ми рухаємось у правильному напрямку, взявши курс на відмову від фінансування з бюджету. На початку травня нам, нарешті, це вдалося, в центральному апараті підписано відповідний наказ про перехід нас у статус підприємства. У новому статусі підприємство посилить конкурентоспроможність, а значить - продовжить покращувати показники», - наголосив генеральний директор комбінату «Салют».

Загалом державні організації Держрезерву за звітний період заробили 23 млн. грн., що  в порівнянні з аналогічним періодом минулого року складає 116%. Державні підприємства отримали чистого доходу у розмірі 91,8 млн. грн.. У відсотковому співвідношенні ріст склав понад  26 %.