«Прогрес» за півроку отримав 17,5 млн. надходжень

«Прогрес» за півроку отримав 17,5 млн. надходжень

 Майже 17,5 млн. надходжень отримав у 1 півріччі поточного року столичний комбінат «Прогрес», що входить в систему Держрезерву. Такий результат майже на 20% перевищує показники фінансово-економічної діяльності комбінату у аналогічному періоді минулого року. Про це під час Погоджувальної ради у Держрезерві повідомив генеральний директор ДО «Комбінат «Прогрес» Сергій Рубан.

 За його словами, такого результату вдалося досягти завдяки  збільшенню завантаженості зберігальних потужностей комбінату, а також збільшення тарифів на зберігання для комерційних поклажодавців.

  «Модернізаційні процеси, що постійно відбуваються на комбінаті, дають нам можливість розширювати спектр надаваних послуг, покращувати їх  якість. Ми можемо вже сміливо складати гідну конкуренцію іншим комерційним зберігачам та отримувати більше надходжень до свого спецфонду. Такий активний розвиток, у свою чергу, дає можливість ще більше коштів інвестувати у модернізацію, а також сплачувати ще більше податків. Зважаючи на те, що комбінат «Прогрес» знаходиться на етапі реорганізації в державне підприємство, з відмовою від бюджетного фінансування, для нас збільшення фінансових показників та збільшення сум сплачених податків є свідченням стабільної роботи та запорукою подальшого розвитку», - наголосив під час свого виступу Сергій Рубан.

Що ж до обсягів сплачених податків, то у звітному періоді комбінат «Прогрес» здійснив податкових відрахувань на загальну суму майже 1,5 млн. грн.

 «Це лише показники нашої роботи у 1 півріччі поточного року. Надалі маємо не менш амбітні плани – закінчити друге півріччя з не меншими показниками надходжень, аніж у звітному, майже таку ж суму – понад 18 млн. грн. вкласти у модернізацію. Вже розраховуємо й планові показники отримання надходжень у 2019 році – а це не менше 39 млн. грн. А ще до кінця цього року, як і планували, повинні здійснити основні заходи щодо модернізації холодильної установки основного холодильника у співпраці та з  використанням технічної грантової допомоги міжнародної організації UNIDO. Повністю ж завершити проект модернізації промислового холодильника плануємо у 2020 році», - резюмував очільник «Прогресу».

Нагадаємо, що за інформацією фінансового управління Держрезерву підприємства та організації системи за перше півріччя 2018 року отримали чистий дохід у розмірі 260 млн. грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року це на 27 % більше. Зауважимо, що за півроку до держбюджету уже сплачено податків у розмірі 56 млн. грн., в той час, як на фінансування усієї системи Держрезерву з держбюджету на увесь 2018 рік виділено 125 млн. грн.

У розрізі напрямків діяльності у звітному періоді аграрний напрям системи  отримав чистий дохід у розмірі  208 млн. грн (в аналогічному періоді минулого року – 163 млн. грн),  склади та холодильники отримали чистий дохід  у розмірі 41 млн. грн. (у минулому році ця цифра складала 33 млн. грн.), нафтові комбінати – 11 млн. грн ( аналогічний період минулого року – 9 млн. грн.).