Фінансовий результат ДО «Прогрес» за 1 кв. 2018 року

Фінансовий результат  ДО «Прогрес» за 1 кв. 2018 року

Столичний комбінат «Прогрес», що входить в систему Держрезерву, за результатами роботи у 1 кварталі поточного року отримав надходжень на загальну суму понад 8,4 млн. грн. Такий показник більш ніж на 20% перевершив очікуваний результат та результат аналогічного періоду минулого року. Про це під час підсумкової квартальної погоджувальної ради повідомив генеральний директор ДО «Комбінат «Прогрес» Сергій Рубан.

Такому результатові, за його словами, посприяло активне залучення нових контрагентів, і як наслідок – збільшення обсягів завантаженості зберігальних потужностей підприємства.

«Комбінат має постійну позитивну динаміку фінансових показників. Такі результати дають нам можливість здійснювати модернізаційні заходи, які в подальшому допоможуть нам стати більш сучасним підприємством та оптимізувати свої витрати», - зауважив Сергій Рубан.

Серед модернізацій них заходів, які були здійснені комбінатом у звітному періоді директор комбінату «Прогрес» відзначив розробку проекту технічного переоснащення аміачної холодильної установки промислового холодильника. Реалізація даного проекту дозволить зробити роботу холодильної установки екологічнішою,  а також дасть можливість оптимізувати витрати на енергоносії. Окрім того, важливими для підприємства є й ряд ремонтних робіт приміщень комбінату, в тому числі й будівлі промислового холодильника. Загалом на модернізацію зберігальних потужностей у 1 кварталі поточного року комбінат витратив понад 3,3 млн. грн.

«Такий обсяг коштів, витрачених на модернізацію, є безпрецедентним не лише для комбінату, а й для системи Держрезерву. Однак, саме ці перетворення дозволять нам стати більш сучасним та, що не менш важливо, більш екологічним та безпечним підприємством. Вони дадуть можливість збільшити обсяги завантаженості та скласти гідну конкуренцію комерційним структурам», - резюмував Сергій Рубан.

Слід зазначити, що загалом державні організації Держрезерву за звітний період заробили 23 млн. грн., що  в порівнянні з аналогічним періодом минулого року складає 116%. Державні підприємства отримали чистого доходу у розмірі 91,8 млн. грн.. У відсотковому співвідношенні ріст склав понад  26 %.