35,7 млн грн – результат роботи «Прогресу» у 2018

    35,7 млн грн – результат роботи «Прогресу» у 2018

Фінансовим результатом роботи столичного комбінату «Прогрес», що входить до системи Держрезерву,  у 2018 році стали надходження у розмірі 35,7 млн грн. Про це повідомив генеральний директор комбінату Сергій Рубан. Такий результат  на 19% перевищив аналогічний показник 2017 року.

«Працювати беззбитково та ефективно повинні будь-які суб’єкти господарювання, державні підприємства у тому числі. Тому такі результати є мірилом правильно обраного курсу, успішної та наполегливої роботи цілого колективу. Комбінат працює, окрім зберігання безпосередньо державних резервів, маємо змогу надавати послуги на комерційній основі. Зароблене вкладаємо у модернізацію, покращуємо та відновлюємо наші основні фонди, маємо змогу підвищувати своїм працівникам заробітну плату. Сьогодні вона не лише одна з найвищих серед організацій системи держрезерву, а й сягає  рівня середньої заробітної плати в країні», - зауважив генеральний директор комбінату.

Сергій Рубан також зазначив, що окрім фінансових показників, «Прогрес» займає лідерські позиції серед підприємств системи й за обсягами вкладених коштів у модернізацію. Так, у 2018 році підприємство інвестувало у модернізацію своїх потужностей майже 18 млн грн.

«Ми проводили капітальні та поточні ремонти складів та адміністративних будівель, покращували інфраструктуру комбінату, чимало коштів витратили на ремонт навантажувально-розвантажувальної техніки, інвестували у енергозберігальні технології. І все, аби мати змогу покращити якість зберігання», - наголосив Сергій Рубан.

Окрім того, генеральний директор «Прогресу» нагадав, що, на разі, на комбінаті триває активна робота щодо реалізації технічного переоснащення холодильної установки у рамках співпраці з Агентством ООН з питань промислового розвитку (UNIDO). В рамках проекту у якості гранту для Комбінату «Прогрес» надано два аміачних компресорних агрегати двоступеневого стискання та аміачний випарний конденсатор. Реалізація проекту дозволить реалізувати не лише стратегічні завдання комбінату, а й відповідає головним пунктам стратегії розвитку міста Києва.  Модернізація промислових холодильників такого масштабу, без зупинки експлуатації — проект  унікальний та не має аналогів в Україні. 

Загальна вартість перших двох етапів технічного переоснащення становитиме близько 20 млн грн, та ще 22 млн грн на завершальному етапі. Модернізація застарілої системи холодозабезпечення комбінату до 6 разів скоротить кількість холодильного агенту та на 30% витрати на енергоносії. Сучасне обладнання та висока ступінь автоматизації дозволить  оптимізувати виробничій процес, скоротити  виробничо-експлуатаційні  видатки, зробити роботу комбінату ще більш безпечною. Повністю завершити 1-й та 2-й етап проекту, та запустити холодильну установку з новим компресорним обладнанням підприємство планує у першому кварталі 2019 року. 

Нагадаємо, нещодавно Голова Держрезерву Вадим Мосійчук повідомив про підсумки роботи державних організацій системи у 2018 році. Так, фінансовий результат всіх організацій системи Держрезерву склав 104,7 млн грн надходжень від надання послуг на комерційній основі. Це на 53% перевищило очікувані показники. У порівнянні з 2017 роком ріст склав 116%. Зауважимо, що з державного бюджету на утримання державних організацій Держрезерву (на  зарплату, нарахування та оплату комунальних послуг та енергоносіїв) у 2018 році було виділено 93,4 млн грн.