«Зірка» Держрезерву на другому місці по надходженнях

«Зірка» Держрезерву на другому місці по надходженнях

ДО «Зірка», м. Запоріжжя, за результатами фінансово-господарської діяльності за ІІІ квартал та за 9 місяців 2018 року показало ріст надходжень на 136 %  у порівнянні з минулим роком. Від надання платних послуг «Зірка» отримала надходжень у розмірі 4, 8 млн грн. За 9 міс 2018 року до держбюджету  сплачено податків 3,8 млн грн. У 3 кварталі середня заробітна плата працівників становить 7 тис. грн.

Однією з основних причин позитивної динаміки є можливість «Зірки» приймати нафтопродукти водним транспортом. У ІІІ кварталі 2018 року було прийнято 9 танкерів із загальною вантажоємністю 28,7 тис тонн (для порівняння в минулому році було прийнято лише 4 танкери).

Серед основних заходів по модернізації було проведено монтаж додаткової лінії для приймання КАС водним транспортом та видача автотранспортом (власними силами), доукомплектування системи відео спостереження, встановлення системи пожежогасіння у котельні та трансформаторній тощо. В наступному кварталі на оновлення основних фондів планується витратити до 1,6 млн грн.