«Айстра» отримала 20,9 млн грн надходжень

 «Айстра» отримала 20,9 млн грн надходжень

Нафтовий комбінат Держрезерву «Айстра» (м. Чернігів) у 2018 році отримав 20,9 млн грн надходжень. Про це повідомив  директор ДО «Комбінат «Айстра» Віктор Гречко. За його словами, такий результат більш, аніж в чотири рази перевершив планові очікувані показники, визначені на початку минулого року та є кращим показником серед комбінатів нафтового напряму системи держрезерву та другим серед усіх державних організацій загалом.

«Активна робота по залученню зберігачів нафтопродуктів на комерційній основі дали змогу отримати такий результат. Готовність комбінату приймати та відвантажувати будь-які об’єми нафтопродуктів та інших рідин, своєчасно проведена модернізація сьогодні є важливими перевагами, що дають нам можливість конкурувати з іншими комерційними зберігачами», - повідомив Віктор Гречко.

Як і більшість організацій та підприємств Держрезерву, «Айстра» вкладає значну частину надходжень в оновлення основних фондів. Так, впродовж звітного періоду на комбінаті встановлено обладнання системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій, проведено ряд енергоефективних заходів, зокрема, встановлено теплові насоси, які дозволяють економити в опалювальний сезон до 226 тис грн. Загалом в модернізацію та оновлення основних засобів комбінат у 2018 році інвестував 13,1 млн грн – 63 % від отриманих надходжень.