Охтирський КХП отримав дохід понад 32 млн грн

За три квартали поточного року ДП «Охтирський КХП», що знаходиться в Сумській області, отримав понад 32 млн грн чистого доходу. Такий результат майже на третину перевищив показник господарської діяльності підприємства за аналогічний період минулого року. Про це повідомив генеральний директор комбінату Дмитро Садовський.

Позитивну динаміку, за його словами, показав і третій квартал поточного року, результатом якого став чистий прибуток у обсязі 6,7 млн грн.

«У третьому кварталі фінансовий результат перевищив показник минулого року більше, ніж на один мільйон гривень. Основною причиною зростання показників стало збільшення завантаженості підприємства. Окрім того проведена модернізація зберігальних потужностей дала нам змогу привести у відповідність до ринкових умов свої тарифи на послуги. Сьогодні ми на рівні з конкурентами можемо пропонувати зберігачам зерна послуги. І це дає нам змогу впевнено дивитись вперед, планувати подальший ріст показників та розвиток підприємства», - наголосив Дмитро Садовський.

 Основною статтею доходів від господарської діяльності для КХП є надання послуг зі зберігання зерна. Окрім того підприємство володіє промисловими потужностями з виробництва борошна та комбікормів. Загалом, ці напрямки діяльності принесли підприємству 6,3 млн грн та майже 430 тис грн відповідно.  

Зважаючи на ріст фінансових показників, у звітному кварталі зросли й податкові відрахування комбінату. Загальна сума сплачених податків підприємством за 9 місяців склала майже 10 млн грн.

«Зупинятись, звичайно ж, не збираємось. Маємо намір виконати поставлені завдання до кінця року, у тому числі й у фінансовій частині. Також у четвертому кварталі плануємо розпочати модернізацію зерносушарок для спареної роботи, провести ремонт трьох зерноскладів. Окрім того проведемо модернізацію газового обладнання сушарок. Це дасть можливість нам заощадити на енергоносіях, що в наших умовах є дуже актуальним», - резюмував генеральний директор комбінату.

Загалом аграрний напрям Держрезерву за звітний період отримав понад 290 млн грн чистого доходу.