Показники роботи ДП «Хлібна база №76»

Показники роботи ДП «Хлібна база №76»

Показником роботи ДП «Хлібна база №76» (входить в систему держрезерву України), що знаходиться в Миколаївській області, у четвертому кварталі 2017 року став чистий фінансовий результат 812  тис. грн.., що на понад 620 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Річні показники чистого фінансового результату за увесь 2017 р. склали  907 тис. грн. Це майже втричі більше, аніж в аналогічному періоді 2016 року. Такими результатами діяльності підприємства у 2017 році під час підсумкової річної погоджувальної ради поділився генеральний директор ДП «Хлібна база №76»  Олег Пікарський.

За словами генерального директора підприємства, у звітному періоді підприємство зосередилося в основному на збільшенні обсягів надаваних послуг та зменшенні витрат, зокрема на паливо та електроенергію.

«Разом з тим, не менш показовим є й обсяг сплачених податків підприємством, які ми сплатили впродовж року, а це – понад 3 млн. грн. Разом з іншими фінансовими показниками, яких нам вдалося досягнути у минулому році, це є гарним результатом не лише для системи держрезерву, а для державного бюджету в цілому», - наголосив Олег Пікарський.

Слід зазначити, що загальним результатом роботи підприємств аграрного напряму системи держрезерву у 2017 році є прибуток у розмірі 12,5 млн. грн. Вже кілька років поспіль цей показник демонструє динаміку стабільного зростання на понад 117%.