Результати «Хлібна база № 73»  за  1 півріччя 2018 рок

Результати «Хлібна база № 73»  за  1 півріччя 2018 рок

За результатами фінансово-господарської діяльності ДП «Хлібна база № 73»  чистий дохід за 6 місяців склав майже 11 млн. грн., що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 138  %. 

Причини динаміки росту чистого фінансового результату за 6 місяців в порівняні з аналогічним періодом  – збільшення надання послуг за зберігання та відвантаження партій зерна, зменшення витратної частини, зменшення собівартості за рахунок  проведення ремонтних  робіт по підготовці матеріально-технічної бази  власними силами.  Підприємство продовжує роботи по модернізації потужностей елеватора та складських приміщень. На сьогодні закінчено роботи по перекриттю крівлі двох складів пологового зберігання зерна.

«Модернізація та розбудова наших виробничих потужностей – це одне з основних пріоритетних напрямків ДП «Хлібна база №73», яке сприяє нарощуванню обсягів заготівлі,  зернових та олійних культур,» -  зазначив під час звітування директор ДП «Хлібна база № 73» Сергій Ткаченко. За результатом діяльності підприємства у 1 півріччі 2018 року сплачено майже 5, 6 млн. грн. податків.

На друге півріччя на підприємстві планують реконструкцію  платформи автомобілепідйомника, встановлення нової лінії сепарації, яка дозволить збільшити відвантаження зерна на залізничний транспорт, ремонт крівлі елеватора та складів.

Довідково

ДП «Хлібна база № 73» є найбільшим підприємством в Дніпропетровській області по елеваторних потужностях, загальна робоча місткість елеватора та складських ємностей складає – 211,7 тис. тонн. Потужності з приймання/відвантаження зерна: приймання з залізничного транспорту – 1800 т/добу;  приймання з автомобільного транспорту – 1500 т/добу; відвантаження на залізничний транспорт – 1800 т/добу; відвантаження на автотранспорт – 1000 т/добу.

Основним напрямком діяльності підприємства є надання послуг із приймання доведення якості до базисних кондицій, зберігання та відвантаження зернових та олійних культур.