Комбінат «Дніпро» отримав 4,13 млн. грн надходжень  

Комбінат «Дніпро» отримав 4,13 млн. грн надходжень  

У першому півріччі поточного року ДО «Комбінат «Дніпро» (входить в систему Держрезерву України), що знаходиться в місті Сміла Черкаської області, отримав надходжень на загальну суму  4,13 млн. грн., майже вдвічі перевищивши результат аналогічного періоду минулого року.  Про це під час підсумкової річної погоджувальної ради повідомила генеральний директор ДО «Комбінат «Дніпро» Наталія Матусевич.

За її словами, суттєве перевершення показників аналогічного періоду минулого року відбулося й у другому кварталі поточного року, в окремих значеннях надходжень з квітня по червень комбінат отримав 1,89 млн. грн. У порівнянні з 2 кварталом 2017 року це вдвічі більше.

«Майже на 20% збільшились обсяги завантаженості наших зберігальних потужностей у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це є логічним результатом активної роботи щодо залучення нових контрагентів. Окрім того, постійне інвестування в модернізацію потужностей та інфраструктури комбінату дало нам можливість переглянути свої тарифи, зробити їх такими, що відповідають ринковим тенденціям та задовольняють вимоги поклажодавців. Також ми продовжуємо нарощувати обсяги навантажувально-розвантажувальних робіт», - прокоментувала результат Наталія Матусевич.

Щодо інвестованих у модернізацію коштів, то лише за 2 квартал поточного року власним коштом комбінату було проведено робіт на загальну суму понад 800 тис. грн.

«Відремонтовано понад 3 тис. метрів квадратних покрівель, завдяки чому ми оптимізували розміщення товарів на зберіганні. Проведено ремонт козлогового крану та тепловоза, що дозволить нам й надалі нарощувати об‘єми розвантажувально-навантажувальних робіт, придбали пересувні стрічкові транспортери. До кінця року не  плануємо зупиняти темпи покращення наших технічних умов, в планах інвестувати понад 670 тис. грн. у подальше покращення умов та технологічну модернізацію», - зазначила генеральний директор комбінату.

Не  менш важливими та показовими для комбінату є й обсяги сплачених податків за звітний період. Так, у 1 півріччі 2018 року ДО «Комбінат «Дніпро»  сплатив різного роду податків та зборів на загальну суму  понад 1 млн. 200 тис. грн.

«Не секрет, що комбінат має давню історію та є однією з найстаріших державних організацій не лише системи держрезерву, а й Черкаського регіону. Однак, щоб активно працювати та конкурувати з приватними підприємствами нашого напрямку, ми, звісно, маємо модернізувати свої зберігальні потужності, що, власне, й робимо. Запевняю, що цього року об’єми модернізаційних процесів на комбінаті не зменшаться, адже від цього залежатиме подальший наш активний розвиток», - запевнила Наталія Матусевич.

Нагадаємо, що за інформацією фінансового управління Держрезерву підприємства та організації системи за перше півріччя 2018 року отримали чистий дохід у розмірі 260 млн. грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року це на 27 % більше. Зауважимо, що за півроку до держбюджету уже сплачено податків у розмірі 56 млн. грн., в той час, як на фінансування усієї системи Держрезерву з держбюджету на увесь 2018 рік виділено 125 млн. грн.

У розрізі напрямків діяльності у звітному періоді аграрний напрям системи  отримав чистий дохід у розмірі  208 млн. грн (в аналогічному періоді минулого року – 163 млн. грн),  склади та холодильники отримали чистий дохід  у розмірі 41 млн. грн. (у минулому році ця цифра складала 33 млн. грн.), нафтові комбінати – 11 млн. грн ( аналогічний період минулого року – 9 млн. грн.).