Куліндорівський КХП отримав 172,5 млн грн чистого доходу

Куліндорівський КХП отримав 172,5 млн грн чистого доходу

У 2018 році Куліндорівський КХП, м. Одеса, отримав 172,5 млн грн чистого доходу.  У 4 кварталі комбінат отримав надходжень на загальну суму майже 45,3 млн грн. Про це під час підсумкової річної погоджувальної ради повідомив генеральний директор ДП «Куліндорівський КХП»  Володимир Березняк.

 «У структурі чистого доходу за рік найбільше надходжень комбінат отримав від виробництва товарів та борошномельного напрямку, адже маємо свою торгову марку борошна та активно її реалізуємо, у тому числі й закордон. Також суттєві для комбінату надходження були отримані від виробництва кормів.  Для розвитку цього напряму наприкінці минулого року ввели в експлуатацію на млині лінію гранулювання висівок. Тому один з пріоритетів на 2019 рік – діяльність підприємства у напрямку виробництва та реалізації кормів», -  прокоментував результат підприємства Володимир Березняк.

Ще одним показником активної та ефективної роботи комбінату є рівень сплачених податків. Загальна сума сплачених податків Куліндорівський КХП за 2018 рік майже 19 млн грн.