ДО Комбінат Дніпро

ДО Комбінат Дніпро

Державна організація «Комбінат «Дніпро» заснована в листопаді 1936 року та входить до системи Державного агентства резерву України.

Історичних відомостей про заснування організації майже не збереглося, проте відомо, що головна розбудова комбінату відбувалась з 1956 року по 1977 рік, коли його очолював директор Грумсліс Зедон Едуардович. Прибалтієць за походженням дотримувався європейського підходу в керуванні роботою організації. За його сприяння того часу було проведено значну розбудову комбінату, для колективу надавались всі умови, як для праці, так і для побуту. До сих пір зберігся та квітне щороку чудовий фруктовий сад, ростуть та радують своєю красою працівників закладу берези, що саджались ще за його директорства. Того часу, за сприяння Грумсліса З.Е., робота організації позитивно посприяла розвитку та розбудові мікрорайону міста Сміла, що розташовувався поруч. За його участі було відкрито поштове відділення, магазин, дитячий садочок, клуб, створено паркову зону, побудовано баню, на території організації був засаджений виноградник.

«Другого дихання» ДО «Комбінат «Дніпро» отримав з 2017 року. Було в 5 разів збільшено виручку від додаткової діяльності, проведено значні роботи по розширено послуг по навантажувально-відвантажувальних роботах та запущено столярний цех. Надано експедиційні послуги та послуги маркування і перетарювання.

Загальна площа території комбінату на сьогодні складає близько 23 га., до його складу входять: складські приміщення продуктової та промислової групи, відкритий майданчик для зберігання, водонапірна башта, адміністративне приміщення, службові приміщення, майстерні, столярний цех, гараж. Чисельність штатних працівників складає – 60 осіб.

В наявності пожежний автомобіль, пожежна бригада, працює власна служба безпеки. Периметр огороджено цегляним парканом, що облаштований колючим дротом типу «Єгоза». На території постійно ведеться відеонагляд.

Основні напрями діяльності ДО “Комбінат “Дніпро” направлені на зберігання державного резерву: приймання, зберігання, освіження та відпуск матеріальних цінностей (сухі склади промислово-продуктової групи).

Організація також надає платні послуги: по зберіганню товарно-матеріальних цінностей, проведенню відвантажувально-навантажувальних робіт (послуги козлового крана, навантажувача, трактора), маневрові та буксирувальні послуги (робота локомотива), проведення випробувань, вимірювань, експертизи та лабораторного аналізу товарно- матеріальних цінностей – тобто повний комплекс послуг сучасного логістичного центру.

ДО «Комбінат «Дніпро» – унікальний за своєю життєвою необхідністю та історичною стійкістю державний об’єкт. У своїй роботі він несе незамінну функцію по зберіганню продуктів першої необхідності, обладнання, товарів та матеріалів, необхідних нашій країні для забезпечення мобілізаційних потреб і невідкладних робіт при ліквідації наслідків великих стихійних лих, техногенних катастроф, збройних конфліктів. Він є важливим суб’єктом у дружній родині Державного агентства резерву України.

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 "Про ефективне використання державних коштів" оприлюднюємо:

- Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі за предметом електрична енергія на 2021 рік, ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-26-007366-a:
 
 
- Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі за предметом електрична енергія на 2021 рік, ідентифікатор закупівлі:  UA-2021-03-03-011414-c:
 
 
- Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі за предметом електрична енергія на умовах постачальника «останньої надії» на 2021 рік,  ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-23-004748-a:
 
 
- Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі за предметом електрична енергія на 2021 рік,  ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-29-007439-b: