ДО Комбінат Дніпро

ДО Комбінат Дніпро
 • Матусевич Наталія Михайлівна

 • Генеральний директор
 • Адреса:
  вул. І. Франка, 18, м. Сміла, Черкаська обл., 20708
 • Телефон:
  04733-423-92
 • E-mail:
  kombdnipro@meta.ua

Державна організація «Комбінат «Дніпро» входить до складу Державного агентства резерву України та була заснована ще в листопаді 1936 року.

Історичних відомостей про заснування організації майже не збереглося, проте відомо, що головна розбудова комбінату відбувалась з 1956 року по 1977 рік, коли його очолював директор Грумсліс Зедон Едуардович. Прибалтієць за походженням дотримувався європейського підходу в керуванні роботою організації. За його сприяння того часу було проведено значну розбудову комбінату, облагороджено територію закладу, для працівників надавались всі умови як для праці, так і для побуту. До сих пір зберігся та квітне щороку чудовий фруктовий сад, ростуть та радують своєю красою працівників закладу прекрасні берези, що саджались ще за його деректорства. Того часу за сприяння Грумсліса З.Е. робота організації позитивно посприяла розвитку та розбудові мікрорайону міста Сміла, що розташовувався поруч. За участі Грумсліса З.Е. було відкрито поштове відділення, магазин, створено паркову зону, побудовано баню, на території організації був засаджений виноградник.

Після багатьох років застою та зубожіння «другого дихання» ДО «Комбінат «Дніпро» отримав з приходом в листопаді 2016 року теперішнього керівника – генерального директора Матусевич Наталії Михайлівни, фінансиста з досвідом роботи в інвестиційній сфері.

За керівництва Наталії Михайлівни ДО «Комбінат «Дніпро» в 5 разів збільшив свою виручку від додаткової діяльності, було розширено послуги по навантажувально-відвантажувальних роботах та заплановано вже у 2019 році запуск підрозділу будівельно-ремонтного та столярного цеху. Надано експедиційні послуги та послуги маркування перетаровки

Загальна площа території комбінату на сьогодні складає близько 23 га., сюди входять: складські приміщення; відкрита площадка для зберігання, водонапірна башта, адміністративне приміщення, службові приміщення, майстерні, гараж. Чисельність штатних працівників складає – 67 особи.

В організації в наявності 2 пожежні машини, що при надзвичайних ситуаціях надають допомогу місту у гасіннях пожеж.

Основні напрями діяльності ДО “Комбінат “Дніпро” направлені на зберігання державного резерву: приймання, зберігання, освіження та відпуск матеріальних цінностей (сухі склади промислово-продуктової групи). Проте організація також надає платні послуги по зберіганню товарно-матеріальних цінностей, проведенню відвантажувально-навантажувальних робіт (послуги козлового крана, електронавантажувача, трактора, пневмотранспортера), маневрові та буксирувальні послуги (робота локомотива), проведення випробовувань, вимірювань, експертизи та лабораторного аналізу товарно- матеріальних цінностей – тобто повний комплекс послуг сучасного логістичного центру.

Фінансування організації проводиться за рахунок загального та спеціального фонду. ДО «Комбінат «Дніпро» – унікальний за своєю життєвою необхідністю та історичною стійкістю державний об’єкт. У своїй роботі він несе незамінну функцію по зберіганню продуктів першої необхідності, обладнання, товарів та матеріалів, необхідних нашій країні для забезпечення мобілізаційних потреб і невідкладних робіт при ліквідації наслідків великих стихійних лих, техногенних катастроф, збройних конфліктів. Він є важливим суб’єктом у дружній родині Державного агентства резерву України.