ДО Комбінат Троянда

ДО Комбінат Троянда
 • Грещук Ігор Станіславович

 • Директор
 • Адреса:
  вул. Шевченка, 165, м. Ходорів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81750
 • Телефон:
  03239-534-35
 • E-mail:
  troyanda.do@gmail.com

ДО «Комбінат “Троянда”, заснований у 1968 році, є  державною організацією підпорядкованою Державному агентству резерву України.

Основною функцією комбінату являється виконання завдань Держрезерву, як в мирний час, так і з введенням особового періоду по накопиченню, збереженню і відпуску промислових та продтоварів по цільовим нарядам та розпорядженням тільки вищестоящої організації.

ДО «Комбінат “Троянда” знаходиться у Львівській області, Жидачівського району. Жидачівський район розташований на південному сході Львівської області. На сході і півдні межує з Рогатинським та Калушським районами Івано-Франківської області. З північно-західного боку межує з Перемишлянським та Миколаївським, а з заходу – Стрийським районами Львівської області. Відстань від м. Ходорів до районного центру м. Жидачів – 16км, м. Стрий – 40км, м .Івано-Франківськ – 80км, а відстань до географічного центру обласного м. Львів – 68км.

Загальна площа комбінату – 24 га, де розташовано склади для зберігання пром-прод продукції, з них 2 склади опалювальні. Комбінат забезпечений воєнізованою пожежною охороною, оснащений технікою для гасіння пожеж, навантажувально-розвантажувальними пристроями, автомобільними та залізничними дорогами.

Основним завданням організації є приймання, зберігання, освіження, заміна та відпуск матеріальних цінностей державного резерву відповідно до законодавства України та на виконання завдань, наказів та інструкцій уповноваженого органу управління.