ДО Комбінат Трикутник

ДО Комбінат Трикутник
 • Домарацький Вадим Ростиславович

 • В. о. директора
 • Адреса:
  вул. Євгена Маланюка, 3, м. Кропивницький, 25015
 • Телефон:
  (0522) 37-80-10
 • E-mail:
  dotrikutnik@ukr.net

Державна організація «Комбінат «Трикутник» Державного агентства резерву України  належить до сфери управління Державного агентства України та входить до єдиної системи матеріального резерву України. Державна організація «Комбінат «Трикутник» є неприбутковою організацією та повністю утримується за рахунок коштів державного бюджету України.

Комбінат «Трикутник», як складова частина системи держрезерву, заснований і введений в експлуатацію в жовтні 1936 і успішно функціонував до початку Великої Вітчизняної війни. Після звільнення території Кіровограда від фашистських загарбників 8 січня 1944 підприємство повернулося в систему і почалися роботи з відновлення виробничих площ і накопичення необхідних державних резервів.

З цієї дати і по даний час – це рубежі творчих трудових звершень колективу. За досягнуті високі виробничі та техніко-економічні показники 28.12.1972 р. колективу вперше присвоєно звання «Зразкове підприємство». У 60-х роках проводилася реконструкція підприємства. Були розібрані будівлі та споруди в 1929-1945г., засипані підвали, прибрані відкриті майданчики.

У 1960 році комбінат розташовувався на околиці північно-східної частини (тоді ще) м. Кіровограда в районі Ново-Некрасовки.

Розмір території становить 12,3 га. Площа забудови 37350 м2, в т.ч. виробничі будівлі 13795 м2, відкриті майданчики 21123 м2.

На території підприємства розташовувалися 15 складів і 5 відкритих майданчиків для зберігання товарів і матеріалів. Будівлі були з дерева, каменю та цегли з висотою від 2 до 5м, з площею підлоги від 130 до 1255 м2.

Основним завданням організації є приймання, закладення, зберігання, освіження, заміна та відпуск матеріальних цінностей державного резерву відповідно до законодавства України та на виконання завдань, наказів та інструкцій уповноваженого органу управління.

Окремі види діяльності, перелік яких встановлюється законом, Організація може здійснювати після одержання та на підставі спеціального дозволу (ліцензії).

Організація має право здійснювати зовнішньоекономічну діяльність в межах виконання основного завдання Організації в порядку встановленому законодавством України.