ДО Комбінат Світанок

ДО Комбінат Світанок
 • Кудрявцев Віктор Єгорович

 • В.о. генерального директора
 • Адреса:
  вул. Польова, 87, м. Харків, 61140
 • Телефон:
  057-737-23-92
 • E-mail:
  org_svitanok@ukr.net

Державна організація «Комбінат «Світанок» складається з трьох виробничих дільниць, відокремлених одна від одної на відстані близько 50 км, загальна площа комбінату - 29,92 га. Основна дільниця знаходиться в місті Харків, вулиця Польова, 87, введена в експлуатацію у листопаді 1932 року (три склади). Друга дільниця, яка знаходиться в с.м.т. Ватутіне, введена в експлуатацію в 1952 році (два склади). Третя виробнича ділянка знаходиться в с.м.т. Золочів, була введена в експлуатацію 24 грудня 1968 року, приєднана до комбінату в 2008 році (в минулому «Комбінат «Колос»).

З 1971 по 1974 роки було побудовано та введено в експлуатацію три склади для збереження різних товарів, площею 24 тис.кв.м. З 1972 по 1976 роки введено в експлуатацію резервуарні ємності для зберігання рідких харчових продуктів: РВС- 3000 – 12 шт.; РВС-1000 – 20 шт.

В 1998 році було введено в експлуатацію промисловий холодильник ємністю 12,2 тис.ум.тон, з температурним режимом – 25°С.

Основним завданням комбінату є виконання планів і завдань Держрезерву України по накопиченню та відпуску товарно-матеріальних цінностей державного резерву, якісне і повне їх збереження.

Комбінат «Світанок» забезпечений:

- цілодобовою воєнізованою охороною;

- сучасною системою контролю температурних режимів зберігання продуктів;

- необхідною системою резервуарного обладнання для довгострокового зберігання товарно-матеріальних цінностей;

- гарантованим енергопостачанням;

- сучасною технікою і висококваліфікованими спеціалістами для швидкісного навантаження (вивантаження) залізничних вагонів, цистерн і автомобілів.

Також, згідно з розпорядженням, щодо ефективності роботи обладнання холодильного устаткування та уникнення енергетичних втрат, були залучені фахівці Центру наукових досліджень НТУ ХПІ, які провели роботи з енергоаудиту, а саме:

- дослідження з використанням термографа;

- ультразвукові дослідження;

- проведено аналіз вібрації устаткування.

Фахівцями Центру наукових досліджень НТУ ХПІ надано детальніший звіт та рекомендації з приводу усунення недоліків в роботі холодильного устаткування.