ДО Комбінат Прогрес

ДО Комбінат Прогрес
 • Безкоровайний Андрій Анатолійович

 • Генеральний директор
 • Адреса:
  03126, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 24
 • Телефон:
  044-497-30-68
 • Вебсайт:
  http://progres24.org.ua/
 • E-mail:
  progressmail@ukr.net

Державна організація Комбінат «Прогрес» належить до системи Державного агентства резерву України. Комбінат «Прогрес» заснований у 1936 році як зернова база. На початку війни першими бомбардуваннями Києва склади було зруйновано. Після закінчення Другої світової війни база була відбудована, в тому числі військовополоненими,  та почала приймати на зберігання товари промислової та продовольчої групи. В 1953 році була побудована перша черга промислового холодильника для  зберігання заморожених продуктів, а в 1986 році здана в експлуатацію друга черга.Також з  1952 р. по 1963 р. були побудовані ємності для зберігання соняшникової олії.

Комбінат завжди був передовим серед підприємств системи держрезерву зі своєю історією та традиціями, які передаються із покоління в покоління.

У 1973 році комбінат був нагороджений Державною премією та Червоним прапором.З 06 червня 1997 р. Комбінат «Прогрес» реорганізовано в Державне підприємство Комбінат «Прогрес», а з 22 вересня 2003 року – в Державну організацію Комбінат «Прогрес».

Основні види діяльності – це надання послуг по зберіганню товарно-матеріальних цінностей продовольчої та промислової групи в тому числі заморожених продуктів в камерах холодильника для ДАРУ та сторонніх комерційних організацій, розвантажувально-навантажувальні роботи та інші послуги згідно постанови КМУ № 586 від 23.04.2003р. «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються організаціями системи державного резерву».

З лютого 2016 року на комбінаті працює новий генеральний директор, досвідчений господарник та управлінець Рубан Сергій Володимирович. З приходом нового директора різко виросли фінансові показники підприємства, що дозволило розпочати амбіційний проект з реконструкції та модернізації підприємства, а також суттєво збільшити заробітну плату працівникам (від 70% до 200%).

План модернізації направлений в першу чергу на енергозбереження та енергоефективність підприємства. У тісній співпраці з міжнародною грантовою організацією ГЕФ ЮНІДО розпочато роботи з заміни системи холодопостачання промислового холодильника.

У 2016 році розпочались роботи, направлені на приведення камер холодильника до санітарних європейських норм, проведено ремонт покрівлі холодильника, з нанесенням теплоізоляційного шару.

У 2017 році розпочались роботи з термоізоляції стін холодильника. Розпочато роботи з модернізації твердопаливної та газової котелень, а також прокладання нового теплопроводу. Після закінчення робіт планується у наступному опалювальному сезоні повністю відмовитись від дуже затратного централізованого міського теплопостачання. За рік підприємство майже повністю провело заміну ламп розжарювання на енергозберігаючі.

Крім основного промислового процесу та виконання планів по модернізації та реконструкції підприємства, колектив та профспілкова організація бере активну участь у суспільному та спортивному житті. Так,  в 2016 році команда з міні-футболу стала чемпіоном м. Києва серед профспілкових організацій АПК, в фіналі перегравши дуже потужну команду заводу «Оболонь», команда з волейболу зайняла призове третє місце.

Також колектив та профспілкова організація проводить благодійні акції. Так, в минулому році були зібрані та перераховані кошти в фонд допомоги онкохворим дітям, проведено ремонт та виготовлені дерев’яні будиночки для дитячого майданчика у дитсадку, неодноразово зібрано та передано до притулку для безпритульних тварин корми, матраци, посуд та інше.

Колектив комбінату з оптимізмом дивиться у майбутнє, проявляючи бажання до здійснення реформування підприємства та підвищення трудових показників.