Склади та холодильники

Державна організація Комбінат «Прогрес» належить до системи Державного агентства резерву України. Комбінат «Прогрес» заснований у 1936 році як зернова база. На початку війни першими бомбардуваннями Києва склади було зруйновано. Після закінчення Другої світової війни база була відбудована, в тому чис..
Державна організація «Комбінат «Дніпро» заснована в листопаді 1936 року та входить до системи Державного агентства резерву України. Історичних відомостей про заснування організації майже не збереглося, проте відомо, що головна розбудова комбінату відбувалась з 1956 року по 1977 рік, коли його очо..
У березні 1966 року об’єкту було присвоєно відкриту назву «Комбінат «Салют». У 1967 році було побудовано та введено в експлуатацію 2 складських приміщення, що опалюються, у 1988 році – другу будівлю холодильника. Територія комбінату складає більше 14 гектар та, на теперішній час, має наступні пот..
Державна організація «Комбінат «Світанок» складається з трьох виробничих дільниць, відокремлених одна від одної на відстані близько 50 км, загальна площа комбінату - 29,92 га. Основна дільниця знаходиться в місті Харків, вулиця Польова, 87, введена в експлуатацію у листопаді 1932 року (три склади). ..
Державна організація «Комбінат «Трикутник» Державного агентства резерву України належить до сфери управління Державного агентства резерву України та входить до єдиної системи матеріального резерву України. ДО «Комбінат «Трикутник» є неприбутковою організацією та повністю утримується за рахунок ..
ДО «Комбінат “Троянда”, заснований у 1968 році, є  державною організацією підпорядкованою Державному агентству резерву України. Основною функцією комбінату являється виконання завдань Держрезерву, як в мирний час, так і з введенням особового періоду по накопиченню, збереженню і відпуску пром..
ДО “Укрпродконтракт” – це 3000 тонний холодильник, який був введений в експлуатацію в грудні 1965 року. Даний холодильник був побудований по типовому проекту Гіпорохолод (№3192) розроблений в 1962р. та прив`язаний по місцевості проектним інститутом Укргіпроторг в 1964р. (шифр 140-62). Загальна пл..