ДО Комбінат Зірка

ДО Комбінат Зірка
 • Антонов Андрій Миколайович

 • В.о. директора
 • Адреса:
  вул. Республіканська, 127, м. Запоріжжя, 69067
 • Телефон:
  (061)226-80-59
 • E-mail:
  zirkazpg@gmail.com

ДО ««Комбінат «Зірка» входить до складу системи Державного агентства резерву України. Територія комбінату –28 га, резервуарна місткість – 104 тис.м3 . До складу комбінату входить структурний підрозділ в м. Бердянськ за адресою: вул. Мелітопольське шосе, 96 с місткістю резервуарів – 169 тис.м3 .

Основним видом діяльності комбінату є прийом нафтопродуктів із залізничних цистерн, танкерів, зберігання їх в резервуарному парку і відвантаження нафтопродуктів в автоцистерни, вагоно-цистерни або танкери. Д

о складу підприємства входять такі основні і допоміжні виробничі ділянки: - причал прийому танкерів; - залізнична естакада; - продуктонасосна станція; - технологічні трубопроводи; - резервуарний парк зберігання світлих нафтопродуктів; -автоналивний майданчик; - склад паливно-мастильних матеріалів; -трансформаторна підстанція; - котельня і газопроводи. Нафтопродукти на територію нафтобази доставляються танкерами місткістю до 3600 м3, залізничними вагоно-цистернами місткістю до 120 м3 або автоцистернами місткістю до 45 м3 .

На комбінаті здійснюються наступні технологічні операції: - прийняття нафтопродуктів з танкерів, вагоно-цистерн, автоцистерн в наземний резервуарний парк; - зберігання нафтопродуктів в стаціонарних наземних резервуарах; -відвантаження нафтопродуктів з резервуарного в річковий, залізничний і автомобільний транспорт. Для ліквідації викидів парогазової суміші бензинів в атмосферу та суттєвого зменшення втрат бензину при зберіганні його в резервуарах, заповненні і сливі з резервуарів, на комбінаті змонтована сучасна газозрівняльна система з м’якими резервуарами-газгольдерами МР-Г-З.