ДО Комбінат Айстра

ДО Комбінат Айстра
 • Придуха Іван Григорович

 • В.о. директора
 • Адреса:
  вул. Чудінова, б/н, м. Чернігів,14001
 • Телефон:
  (0462) 641-020, (0462) 641-050
 • E-mail:
  astra@rezerv.gov.ua

Державна організація “Комбінат “Айстра” введена в експлуатацію в 1938 році. Площа комбінату становить 41,9 гектари.

Основною метою діяльності комбінату є приймання, зберігання та відвантаження нафтопродуктів державного матеріального резерву. Поряд з виконанням своєї основної мети комбінат здійснює додаткову господарську діяльність та надає послуги по прийманню, зберіганню, відвантаженню нафтопродуктів та мінеральних добрив, зберіганню матеріальних цінностей сторонніх організацій в складських закритих приміщеннях, на відкритих майданчиках та тимчасовій зоні митного контролю, на митних ліцензійних складах.

Надаються послуги з проведення аналізів якості нафтопродуктів. Комбінат пов’язаний із залізничною станцією «Чернігів» гілкою протяжністю 1,5 кілометри. Приймання і відвантаження продукту на комбінаті виконується через залізничну зливо-наливну естакаду і майданчик автоналиву.

Облік здійснюється за допомогою електронних приладів, можливо зважування на вагах і використання об’ємно-масового способу.

Зберігання відбувається у резервуарному парку, до складу якого входять наземні та підземні резервуари різної ємності.

Якість нафтопродуктів під час приймання, зберігання та відвантаження контролюється лабораторією, атестованою на проведення вимірювання фізико-хімічних органолептичних показників якості нафтопродуктів за допомогою сучасних приладів.

Виробничі потужності на зливі-наливі залізничних цистерн і автотранспорту дозволяють здійснювати вантажні операції з продуктивністю 350 тонн за годину.