Нафтовий хаб

Державна організація “Комбінат “Айстра” введена в експлуатацію в 1938 році. Площа комбінату становить 41,9 гектари. Основною метою діяльності комбінату є приймання, зберігання та відвантаження нафтопродуктів державного матеріального резерву. Поряд з виконанням своєї основної мети комбінат здійсню..
Комбінат «Рекорд» – державна організація, яка надає послуги з прийому, відповідального зберігання та відпуску нафтопродуктів в вагоно-цистерни, автоцистерни – не лише Держрезерву а інших поклажожавців. Комбінат має зручну транспортну розв’язку і хороші під’їзні шляхи. Місцезнаходження:  Укра..
Державна організація «Комбінат «Естафета» – державна організація, яка знаходиться у підпорядкуванні Державного агентства резерву України, розташована у Хмельницькій області, місто Славута. Основне завдання комбінату – довгострокове зберігання нафтопродуктів в резервуарах траншейного типу. Пі..
ДО ««Комбінат «Зірка» входить до складу системи Державного агентства резерву України. Територія комбінату –28 га, резервуарна місткість – 104 тис.м3 . До складу комбінату входить структурний підрозділ в м. Бердянськ за адресою: вул. Мелітопольське шосе, 96 с місткістю резервуарів – 169 тис.м3 . О..
ДО “Комбінат “Планета” – державна організація Державного агентства резерву України заснована у 1964 році. Комбінат розташований на північному сході України в смт. Ков’яги, Валківського району, Харківської області у 54 кілометрах від м. Харкова.  Початок будівництва – 1962 рік, початок експ..