Нафтовий хаб

Державна організація “Комбінат “Айстра” введена в експлуатацію в 1938 році. Площа комбінату становить 41,9 гектари. Основною метою діяльності комбінату є приймання, зберігання та відвантаження нафтопродуктів державного матеріального резерву. Поряд з виконанням своєї основної мети комбінат здійснює д..
Комбінат отримав назву «Рекорд» в 1960 році, а в системі державних матеріальних резервів створився в 1940 році на базі військового складу, який побудований в 1938 – 1940 роках. Це був склад № 3380 Прикарпатського військового округу, який підпорядковувався Управлінню забезпечення пальним Збройних Сил..
Державна організація «Комбінат «Естафета» – державна організація, яка знаходиться у підпорядкуванні Державного агентства резерву України і розташована у Хмельницькій області, місто Славута. Основне завдання комбінату – довгострокове зберігання нафтопродуктів в резервуарах траншейного типу.Підприємст..
ДО ««Комбінат «Зірка» входить до складу системи Державного агентства резерву України. Територія комбінату –28 га, резервуарна місткість – 104 тис.м3 . До складу комбінату входить структурний підрозділ в м. Бердянськ за адресою: вул. Мелітопольське шосе, 96 с місткістю резервуарів – 169 тис.м3 . О..
ДО “Комбінат “Планета” – державна організація Державного агентства резерву України заснована у 1964 році. Комбінат розташований на північному сході України в смт. Ков’яги, Валківського району, Харківської області у 54 кілометрах від м. Харкова.  Початок будівництва – 1962 рік, початок експ..