Кіровоградський КХП № 2

Кіровоградський КХП № 2
 • Погорілий Олександр Миколайович

 • В.о. директора (заступник директора)
 • Адреса:
  м. Кіровоград, проспект Інженерів, 2
 • Телефон:
  0522-35-77-08
 • E-mail:
  khp2@shtorm.com

Рішенням Кабінету Міністрів України № 985р від 30.11.1998 року «Комбінат хлібопродуктів №2» перейменовано в Державне підприємство «Кіровоградський комбінат хлібопродуктів №2» с 17.06.1999 року.

На підставі Указу Президента України від 13.04.2011 року  № 463/2011 «Про Положення про Державне підприємство «Кіровоградський комбінат хлібопродуктів №2» Державного комітету України з державного матеріального резерву перетворено у Державне підприємство «Кіровоградський комбінат хлібопродуктів №2» Державного агентства резерву України, яким і залишається на сьогоднішній день.

Основними структурними підрозділами підприємства являються:

– борошномельний цех трьох сортового помолу виробничою потужністю 45 тонн переробки зерна пшениці на добу, збудований в 1973 році, який складається з двох відділень: зерноочисного для підготовки зерна до помелу та розмелювального;

– елеватор ємкістю 41,0 тис. тонн, збудований в 1972 році, основними функціями якого є приймання державного зерна, доробка його до діючих кондицій та відпуск для подальшої переробки на борошно та зберігання, доробка зерна заготовленого на давальницьких умовах;

 Шостаківське хлібоприймальне підприємство збудоване в 1964 році на початку носило назву «Поточна лінія «С-5» комплексної механізації по обробці товарної кукурудзи на реалбазі хлібопродуктів», до підприємства було приєднано 1983 році і стало ще одним структурним підрозділом зі складською ємкістю 13,8 тис. тонн, яке надає послуги по зберіганню, очищенню, сушінню і відвантаженню зернових та технічних культур.

Основними видами економічної діяльності підприємства є виробництво борошна пшеничного трьох сортів, крупи манної та пшеничних висівок, наданні послуг з давальницької переробки зерна продовольчої пшениці на борошно, наданні послуг по зберіганню зернових та технічних культур, сушінню та їх відвантаженню на залізничний та автомобільний транспорт.

Підприємство є одним із основних суб’єктів господарювання на ринку зерна в центральній території Кіровоградської області, має постійних споживачів послуг, що надаються, щодо збереження сільгосппродукції та переробки зерна, також постійно залучає до співпраці нових клієнтів.Підприємство має стратегічне значення для економіки та безпеки держави на території центрального регіону.

Протягом усієї виробничої діяльності підприємства керівництво та його працівники (головні спеціалісти та робітники) неодноразово отримували Почесні грамоти Держрезерву з нагоди ювілейних дат, Нагрудні знаки «Знак пошани», «Почесний працівник» Держрезерву, Трудові відзнаки «Знак пошани» Міністерства аграрної політики України, Грамоти від обласної державної адміністрації міста та місцевих органів самоврядування, Подяку від ПАТ «Аграрного фонду» за співпрацю та вагомий внесок у розвиток агропромислового виробництва. Для  підвищення експлуатаційної надійності та стабільної роботи, підприємство і надалі продовжує займатись впроваджуванням організаційно-технічних заходів спрямованих на оновлення основних фондів та розвиток комбінату.