Хлібна база № 77

Хлібна база № 77
 • Дресвянніков Павло Валерійович

 • В. о. директора
 • Адреса:
  Одеська обл., Іванівський р-н, смт. Іванівка
 • Телефон:
  04854-3-14-21
 • E-mail:
  baza772014@meta.ua

З 1999 року підприємство «Хлібна база» стало організаційною структурою єдиної системи Державного матеріального резерву України і підпорядковується Державному комітету України з Державного матеріального резерву, перейменовано на Державне підприємство «Хлібна база №77» Державного комітету України з державного матеріального резерву.

Створена Хлібна база згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.02.1999 року №133-р. відповідно до Закону України “Про підприємництво в Україні” шляхом реорганізації дочірнього підприємства Державної акціонерної компанії “Хліб України”, яке в свою чергу було правонаступником одного із чотирьох найпотужніших в Україні елеваторів – Ротівського елеватору.

З 2011 року є організаційною структурою єдиної системи Державного агентства резерву України згідно указу президента України №1245/2010 від 28.12.2010 року «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади». 

Протягом тридцяти п’яти років експлуатації елеватор виконував свої дві основні функції – як хлібоприймальне підприємство (зернових, олійних культур) так і функцію Хлібної бази по зберіганню зерна державного резерву. За останні роки підприємство із звичайного елеватора перетворилось на сучасну, укомплектовану кваліфікованими спеціалістами, оснащену новітньою технікою і передовою технологією виробництва хлібну базу, засновану на загальнодержавній власності.

З 7 квітня 2016 року виконуючим обов’язки директора ДП «Хлібна база № 77» призначено Болотенюка Василя Михайловича. На підприємстві на даний час (травень 2017 року) працюють 55 осіб.

Основний вид діяльності підприємства – зберігання зерна державного матеріального резерву, а також надання послуг по зберіганню зерна, бобових і олійних культур іншим суб’єктам господарювання.

ДП “Хлібна база № 77” Держрезерву України розташоване в центральній частині Одеської області, поблизу залізничної станції Ротово Одеської залізниці код 406104,  Код підприємства на залізниці 1076, та автотраси Одеса-Київ (12 км до бази).

Підприємство займає 71860 м2 площі, з загальною площею будівель та споруд 12698,4 м2. До 2008 року крім основної діяльності підприємство виробляло хліб і хлібобулочні вироби (в основному для реалізації працівникам підприємства). Відновилася робота хлібопекарні в жовтні 2016 року.

На даний час ДП «Хлібна база №77» Держрезерву України реалізує робітникам та населенню хлібобулочні вироби для своїх працівників та населенню через торгівельну мережу, надає послуги комерційним структурам з приймання, збереження та відвантаження зерна через митно-ліцензійний склад.

На підприємстві прийнято програму з приймання більшої кількості зерна, розроблено гнучку систему знижок на тарифи, в залежності від кількості та якості зданого зерна та терміну зберігання партії зерна.