Хлібна База №73

Хлібна База №73
 • Паніхін Віктор Валерійович

 • В. о. директора
 • Адреса:
  Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, с. Павлопілля, вул. 40 років Перемоги, 64
 • Телефон:
  (067) 410 00 73
 • E-mail:
  xb_73@ukr.net

ДП «Хлібна база № 73» створено на базі ДП «Павлопільський елеватор», яке почало свою діяльність в червні 1938 року. Підприємство засноване на державній власності та підпорядковується Державному агентству резерву України.

Основним напрямком діяльності підприємства є надання послуг із приймання доведення якості до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур.

На підприємстві приділяють багато уваги технічному переоснащенню виробничих підрозділів. Минулого року було модернізовано значну кількість обладнання, закуплено сучасне обладнання для лабораторій. Модернізація – це інвестиції у підвищення ефективності роботи кожного елеватора, розуміючи це, на нашому підприємстві проводяться роботи по технічному переоснащенню та підвищенню конкурентоздатності.

ДП «Хлібна база № 73» є найбільшим підприємством в Дніпропетровській області по елеваторним потужностям, загальна робоча місткість елеватора та складських ємностей складає 211,7 тис. тонн. Потужності з приймання/відвантаження зерна: приймання з залізничного транспорту – 1800 т/добу;  приймання з автомобільного транспорту – 1500 т/добу; відвантаження на залізничний транспорт – 1800 т/добу; відвантаження на автотранспорт – 1000 т/добу.

Підприємство межує з Нікопольським, Апостоловським, Софієвським районами де є розгалужені дороги обласного значення та має власні під’їдні залізничні колії.

Підвищення конкурентоспроможності виробничих потужностей ДП «Хлібна база № 73» залишається одним з пріоритетних напрямків розвитку цього року. Цьогорічний план капітальних інвестицій включає як реалізацію нових проектів з реконструкції та технічного переоснащення, так і завершення проектів модернізації, розпочатих у минулому році. Зокрема, у цьому році планується оновити зерносушарне та технологічне обладнання, для роботи лабораторії заплановано придбання експрес-аналізатор цільного зерна, прилад для точного, швидкого і надійного аналізу зернових та олійних культур.