Аграрні активи

Державне підприємство «Куліндорівський комбінат хлібопродуктів» засноване в квітні 1981 року згідно наказу Міністерства заготівлі СРСР від 23.04.1981року. До грудня 1998 року організаційно ДП «Куліндорівський КХП» входив в Державну Акціонерну Компанію «Хліб України». З грудня 1998 року ДП «Кул..
На території, де зараз розташований комбінат хлібопродуктів, у 1904 році купець першої гільдії Зархін Мойсей побудував 5-ти поверховий млин з цегляними стінами. У 1932 році утворилось “Заготзерно”, яке повністю знаходилось при вокзалі. В 1959 році три підприємства: млин, заготзерно і кукурудзяно-..
ДП «Хлібна база № 85» – це одне з потужних бюджетоутворюючих підприємств району по зберіганню зерна. Підприємство спеціалізується на прийманні, зберіганні та відвантаженні зернових та олійних культур. З історії підприємства відомо, що ДП «Хлібна база № 85» було введене в експлуатацію в 1936 році...
З 1999 року підприємство «Хлібна база» стало організаційною структурою єдиної системи Державного матеріального резерву України і підпорядковується Державному комітету України з Державного матеріального резерву, перейменовано на Державне підприємство «Хлібна база №77» Державного комітету України з де..
Державне підприємство «Хлібна база №76» –  це зерноприймальне  підприємство  з  сучасними  технологіями  приймання  та зберігання  зерна.   Підприємство забезпечує виконання завдань держави по кількісному та якісному зберіганню матеріальних цінностей д..
ДП «Хлібна база № 73» створено на базі ДП «Павлопільський елеватор», яке почало свою діяльність в червні 1938 року. Підприємство засноване на державній власності та підпорядковується Державному агентству резерву України. Основним напрямком діяльності підприємства є надання послуг із приймання дов..
Державне підприємство "Чортківський комбінат хлібопродуктів" Державного агентства резерву України  спеціалізується на прийманні, зберіганні і переробці зерна на борошно.  Основне приміщення млина №1, яке існує до цього часу, було збудовано у 1934 році багатими єврейськими підприємцями М..
Історія підприємства має славні традиції. З 1905 року млин поступово розбудовувався, збільшував виробничі потужності. В 1987 році зроблено технічне переобладнання млина з установкою комплектного технічного обладнання по ліцензії Швейцарської фірми «Бюллер» і впроваджено нову технологію виробни..
Державне підприємство «Охтирський комбінат хлібопродуктів» є державним підприємством, заснованим на державній власності і підпорядковується Державному агентству резерву України з 1999 року.  Комбінат знаходиться в центральній південно-західній частині міста Охтирка на березі річки Охтирка,..
Рішенням Кабінету Міністрів України № 985р від 30.11.1998 року «Комбінат хлібопродуктів №2» перейменовано в Державне підприємство «Кіровоградський комбінат хлібопродуктів №2» с 17.06.1999 року. На підставі Указу Президента України від 13.04.2011 року  № 463/2011 «Про Положення про Державне п..