Керівництво

ГОЛОВА

ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ


Вадим Мосійчук

У 2015 році був призначений на посаду Голови Державного агентства резерву України. До цього вісім років працював Генеральним директором Компаній з управління активами шведської групи SEB та Райффайзен, забезпечивши їх стабільний та успішний розвиток. Свою професійну кар’єру розпочав комерційним директором приватного сільгосппідприємства. З 2003 до 2004 рр. працював головним спеціалістом департаменту макропрогнозування Міністерства економіки і європейської інтеграції.

Закінчив Севастопольський інститут ядерної енергії та промисловості (раніше Севастопольський військово-морський інститут) спеціальність інженер-електрик, Європейський університет, спеціальність – економіка та фінанси. У 2019 році отримав диплом магістра публічного управління та адміністрування Національної академії державного управління при Президентові України. 

Громадянин України. Одружений, виховує двох синів.


Перший заступник Голови

ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ

Павло Котов

Розпорядженням КМУ від 14 листопада 2018 року призначений першим заступником Голови Державного агентства резерву України.

Закінчив Донецьке вище військово-політичне училище. Офіцер Збройних Сил. Вчитель історії та правознавства. Згодом отримав ступінь магістра державного управління у Національній академії державного управління при Президентові України. Проходив навчання за програмою Національного демократичного Інституту міжнародних відносин (США), отримав Сертифікат керівника суб’єкта оціночної діяльності від проходження курсів Фонду держмайна.

У професійній діяльності пройшов службу в ЗСУ, органах внутрішніх справ, податковій міліції, очолював приватні підприємства та працював помічником-консультантом народних депутатів України. Завжди вирізнявся активною громадською позицією, очолював громадські організації.  

Громадянин України. Розлучений.


Заступник Голови

ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ

Дмитро Булатов

Розпорядженням КМУ від 20 червня 2018 року призначений заступником Голови Державного агентства резерву України 

Випускник НТУ "Київський політехнічний інститут" факультету електроніки, за фахом інженер мікроелектроніки та напівпровідникових приладів. Мав бізнес та працював на керівних посадах державних і приватних компаній. Працював директором Інституту з проектування підприємств рибного господарства та промисловості "Укррибпроект" та в Державниому комітеті рибного господарства України при Міністерстві аграрної політики України. 

Під час Євромайдану був одним із лідерів самоорганізованого громадського руху Автомайдан. 

У лютому 2014 року був призначений на посаду Міністра молоді та спорту. Ініціював проведення реформи  в сфері фізичної культури та спорту (youtu.be/TN1XU_AMnyc). У травні 2015 року був мобілізований для проходження служби у Збройних силах України. 22 липня 2015 був поранений в районі міста Щастя Луганськой області. Нагороджений медаллю "Захиснику Вітчизни". 

Займався вейкбордингом, брав участь у всеукраїнських змаганнях з цього виду спорту. У 2017 приймав участь у запливі через протоку Босфор. 

Розлучений, має сина і доньку.