ДО Комбінат Естафета

Директор — Алексюк Олександр Володимирович

м. Славута, Хмельницька обл., 30007 / тел. 03842-719-02

Державна організація «Комбінат «Естафета» – державна організація, яка знаходиться у підпорядкуванні Державного агентства резерву України і розташована у Хмельницькій області, місто Славута. Основне завдання комбінату – довгострокове зберігання нафтопродуктів в резервуарах траншейного типу.Підприємство, побудовано та введене в експлуатацію в кінці 70-х років минулого століття.Згідно з призначенням на комбінаті здійснюється зберігання двох видів світлих нафтопродуктів – автобензину і дизпалива, та темних нафтопродуктів – масло групи.

В даний час наш комбінат може здійснювати операційну діяльність з прийому, зберігання та відпуску трьох видів нафтопродуктів:

  • бензину;
  • дизпалива;
  • моторного масла .

Протягом 2016 року було відновлено роботу 4 резервуарів, які готові до приймання світлих нафтопродуктів, у 2017 році відновлено 3 резервуари, масло групи  які готові до приймання технічного  масла.Контроль якості нафтопродуктів на нафтобазі здійснює атестована лабораторія. Територія комбінату знаходиться під відомчою воєнізованою охороною, також територію обладнано системою відео спостереження – 45 відеокамер спостереження і контролю по периметру охоронного огородження комбінату.

estafeta@ukr.net