Голова Державного агентства резерву України

Вадим Мосійчук

У 2015 році був призначений на посаду Голови Державного агентства резерву України. До цього вісім років працював Генеральним директором Компаній з управління активами шведської групи SEB та Райффайзен, забезпечивши їх стабільний та успішний розвиток. Свою професійну кар’єру він розпочав комерційним директором приватного сільгосппідприємства. З 2003 до 2004 рр. працював головним спеціалістом департаменту макропрогнозування Міністерства економіки і європейської інтеграції. Має дві вищі освіти. Закінчив Севастопольський інститут ядерної енергії та промисловості (раніше Севастопольський військово-морський інститут) спеціальність інженер-електрик та Європейський університет, спеціальність – економіка та фінанси. Навчається в Національній академії державного управління при Президентові України. Одружений та виховує двох синів.


Менеджмент агентства

Казаська Лідія Валентинівна, Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер Державного агентства резерву України.

Свою професійну кар’єру розпочала у 1980 на посаді бухгалтера Українського територіального управління по матеріальним резервам. З квітня 2008 року працює на посаді головного бухгалтера Держрезерву. Перед призначенням на посаду головного бухгалтера працювала заступником та начальником відділу бухгалтерського обліку та звітності державного та мобілізаційного резерву у складі Управління бухгалтерського обліку та звітності. Великій досвід роботи — понад 30 років у Держрезерві та особисті ділові якості Лідії Валентинівни у поєднанні із професійним знанням справи, дозволяють їй оперативно вирішувати надскладні питання.


Олександр Холодило, Начальник відділу планування, документування, контролю та роботи з підвідомчими підприємствами з питань використання державного майна

Має дві вищі освіти. Закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Фінанси», «Банківська справа» та Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління». Свою професійну діяльність розпочав в АКБ «Правекс банк». З 2008 року працював в структурі Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Загальний стаж роботи в НКЦПФР складає 8 років, з яких близько 6 років обіймав керівні посади від завідувача сектору до заступника начальника управління. Одружений, виховує трьох дітей.


Мирослава Белінська, Начальник відділу фінансово-економічного аналізу

Має значний досвід в інвестиційній, банківській сфері та у сфері управління активами. Свою професійну діяльність розпочинала в інвестиційному банку, брала участь в реструктуризації зовнішнього державного боргу України.До призначення на посаду начальника відділу фінансово-економічного аналізу Державного агентства резерву України була радником Голови з фінансових питань, а до того – протягом тривалого часу працювала в компаніях з управління активами СЕБ Ессет Менеджемнт Україна та КУА Райффайзен Аваль, де була заступником Генерального директора та керувала роботою операційного департаменту.Наразі основні обов’язки – бюджетування, фінансове планування, контроль за використанням державними організаціями бюджетних коштів, підвищення ефективності діяльності та реформування державних підприємств системи Держрезерву.За освітою – економіст-математик. Закінчила факультет кібернетики Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю економічна кібернетика.


Тетяна Сущук, Начальник управління правового забезпечення

Тетяна Сущук має значний досвід роботи у юридичній сфері — понад 11 років. За цей час пані Сущук налагодила широку мережу партнерських відносин та ділових контактів і тепер тісно використовує набутий досвід співпраці із відомими аудиторськими, брокерськими компаніями, державними установами та громадськими організаціями.Протягом останніх восьми років перед своїм призначенням на посаду Начальника управління правового забезпечення, Тетяна ще у ранзі головного спеціаліста фокусувалася переважно на вирішенні судових суперечок. А з 2006 по 2008 рік працювала в Управлінні юстиції м. Києва.Знання специфіки місцевого ринку та широкий досвід вирішення юридичних питань, дозволяють пані Сущук забезпечувати комплексний юридичний супровід діяльності Державного агентства резерву України. Тетяна здобула освіту юриста у Київському університеті туризму економіки і права.


Завідувачі секторів

 • Connector.Connector.

  Рак Діана

  Завідувач Сектору реформування та взаємодії із засобами масової інформації і громадськістю

 • Connector.Connector.

  Єлена Волик

  Завідувач Сектору кадрів

 • Connector.Connector.

  Руслан Некуй

  Уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції